Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4. sikertelen forgalom vizsga...

4. sikertelen forgalom vizsga után van még esély?

Figyelt kérdés
Próbáljam meg ötödjére egyáltalán? Mit tegyek? :(
2012. máj. 10. 10:59
1 2
 1/19 anonim válasza:
18%
Szerintem add fel. Így is annyi idióta van az utakon. Nem kellesz még te is oda!
2012. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatóddal beszéld meg, ő biztosan tudja, mi az oka a sikertelenségnek. De azért vigyázz, mert neki az az érdeke, hogy minél tovább járj hozzá és fizess.
2012. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha mindenképp kell a jogsi akkor beszéld meg az oktatóddal hogy tartson neked 5 külön órát hogy normálisan felkészülj és azokat vegyétek át ami miatt mindig elhasalsz. Ha már kifizetted feleslegesen a 4 vizsgát akkor inkább fizess az oktatódnak hogy készítsen fel az 5. re. Ha az nem sikerül akkor már jobb ha feladod ami nem megy azt már kár erőltetni szerintem.
2012. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy próbáld meg, ha szeretnél autóval járni. De szerintem fizesd inkább le a vizsgabiztost, szerintem hosszabbtávon olcsóbban kijössz. Én minél előbb be akartam fejezni h BKV-zok, nagyon utáltam a szar buszokat, meg kényelmetlenséget, ezért az első forgalmi vizsgámon adtam a vizsgabiztosnak 50 ezer forintot és mindenki jól járt.
2012. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Ennek majdnem 2 éve, 40 ezer km és nem volt még balesetem. Nem idióta az, akinek nehezen megy az autósuli.
2012. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem érdeklődd meg hogy lefizethető-e a vizsgabiztos.Viszont vannak vizsgabiztosok akik várják a pénzt már reflexből és csak akkor engednek át hogyha fizetsz ,tehát bármilyen jól is vezettél de mivel nem fizettél neki ezért megbuksz.
2012. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Meg egyébként is ha már ennyi pénzt kifizettél jogsira akkor nehogy feladd már.
2012. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Beszélj az oktatóddal, hogy adjon pár különórát és csak akkor menj neki a vizsgának, ha már ő is biztosnak látja a tudásodat.

Nekem az oktatóm rendes volt, a 3. próbálkozásnál már úgy intézte, hogy rövid, egyszerű vizsgakörre vigyenek. Nem fizettem érte kenőpénzt, de azért vizsga után megleptem egy üveg jófajta Tokajival.

2012. máj. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Ha ne adj isten le fizeted a vizsgabiztost, akkor légyszi csak azon a környéken autózz majd, ahol a "fizesd le a vizsgabiztost" tanácsot adók (és családjuk) laknak.
2012. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

9: Nem tudom manapság mi a helyzet, de amikor vizsgáztam, akkor szinte kötelező volt fizetni nekik. Legalábbis az oktatók ezt sugallták.


Nagy kérdés, mi a négy bukás oka. Én is buktam háromszor. Első tiszta sor, még nagyon nem ment. A kötelező óraszám után azonnal vizsgára küldött az oktató, pedig mindketten tudtuk, hogy még nem lenne szabad.

A második buktatásom sima szemétség volt. A telep önműködő sorompója csak 90%-ban volt nyitva, amikor elindultam. Azonnal megállított. A harmadiknál pedig a párhuzamos parkolásnál kicsit jobban beengedtem a farát, és a jobb hátsó puhán a járdaszegélynek ütközött. Alig lehetett érezni. Nem erőltettem, nem ugrattam fel a járdára stb.

Nagyon izgulós voltam világ életemben. Mindegyik vizsgám előtt közvetlenül is mentünk egy kört. Semmi gond nem volt. Az oktató azt mondta, szerinte ez olyan 3-4 hibapontos volt. Aztán beült mögém a vizsgabiztos, és én átkapcsoltam azonnal pánik üzemmódra.

Ha neked is hasonló a gondod, de a gyakorlás közben biztonságosan (ez a legfontosabb) tudsz vezetni, akkor fuss neki még egyszer. Ám, ha akkor is szenvedsz, akkor inkább ne. Ne akarj vezetni akkor sem, ha „túl jól” megy, s vagánykodás miatt buktattak.

2012. máj. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!