Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Második sikertelen forgalom...

Második sikertelen forgalom vizsga után, érdemes elgondolkodni azon, hogy nem nekem való a vezetés?

Figyelt kérdés
Vagy ne adjam fel , és próbálkozzak újra?
2012. márc. 7. 17:58
 1/8 anonim válasza:
84%

ugyan! ne add fel, én ma voltam KRESZ vizsgázni 6.jára és ÁTMENTEM! KITARTÁS!:)

Figyu a forgalmi vizsgán már pénzt várnak,ezt mindenki tudja, ha nem csúsztatsz X összeget az oktató zsebébe akkor ez lesz sokáig.

És ezért el lehet itélni, de ez nyilt titok.

2012. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel, de olvastam a múltkorában, hogy nem csak a vizsgázó a "hibás", és "gyakran érdekesen ismétlődnek" a sikertelen sztorik. Tisztelet a kivételnek.
2012. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Pontosan, ahogy az előző kettő írta. Pár éve +20e volt zsebbe a forgalmi, nem tudom, most mennyi, de elsőre senkit nem engednek át, ha nem fizet, ez alól talán kivétel lehet 1-2 autós suli. Az oktató mesélte, hogy olyan is van, hogy pl a srác szülei fizetik ki a huszast, a srác tudta nélkül, aki azt hiszi, minden rendben ment.
2012. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Ne add fel! Gyakorolj sokat. Semmiképpen ne fizess pluszba azért, hogy átengedjenek. Aki azt írta, hogy kell fizetni különben nem mész át az rosszul írta. Nekem 2 éve minden sikerült elsőre lefizetés nélkül és még ismerek jó néhány embert. Ne add fel!!! Sok sikert.
2012. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fura volt, mert kb 20 perc volt a vizsga és még parkolnom sem kellett (nem volt hely). Aztán gyorsan rohanni kellett vissza az elindulási ponthoz. Meglett pár hibaponttal. Az oktatóm láthatóan régóta jóban van a vizsgáztatóval. Mi nem fizettünk pluszba semmit.
2012. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Aki azt írta, hogy kell fizetni különben nem mész át az rosszul írta."


Nem véletlenül írtam, hogy vannak kivételek! Ha elolvasod a hozzászólásomat, akkor az összes mondatot olvasd el! Hidd el, a te eseted a kivétel, nem az a több száz panasz, ami érkezik az iskolákról, oktatókról. Attól, hogy te ezekről nem értesülsz, még vannak! Egyébként attól is függ, hogy hány plusz vezetés órát vesz valaki, plusz pénzért. Ha sokat, akkor általában átengedik a vizsgán. Ez nem (/sem) az a terület, ahol puszta jószívűségből lemondanának a plusz tízezer forintokról. A rend kedvéért megint csak hozzá teszem, hogy tisztelet a kivételnek, amiből mindig van, csak kevés (hisz ezért hívjuk őket kivételnek).

2012. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A lefizetés nálam szóba se jöhet , nem tudnák utána elszámolni a lelkiismeretemmel , és nem is örülnék a " sikeres" vizsgának. Csak most nagyon elkeseredtem h még mindig nem sikerült. :(
2012. márc. 8. 19:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem úgy kell érteni, hogy ha fizetsz, akkor átengednek akkor is, ha rosszul teljesítesz! Ha nem sikerül jól, akkor mindenképpen újra kell próbálkozni. Viszont a legtöbb helyen (akinek nem inge...) ha jól sikerül, akkor sem engedik át a delikvenst, ha nem fizet, csak másodikra, harmadikra. Vagy ha még az első vizsga előtt vett annyi pótórát, ami árban megfelel a forgalminak, akkor is átengedik. Lényeg, hogy egy bizonyos összeg meg legyen, és hogy az a pénz ne maradjon a tanuló zsebében.
2012. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!