Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlanátok...

Milyen motort ajánlanátok nekem? (50ccm)

Figyelt kérdés
Természetesen, nincs rá sok pénzem 16éves létemre. De, szerintetek ugy általánosan olcsobbat nézzek vagy még dolgozzak nyáron és gyüjtes még és egy drágábbat vegyek? Nos, hogy mire is kellene: Heti 2-3 szor suliba menni. Hétvégente kisebb turákra menni. 80-90 km/h -nál többel nem mennék ugysem. Moped jogosítványom van. De gondolkodom ilyen 50/70 50/80 50/125-ösben is. Kinézet majdnem mindegy. Fogyasztása se legyen tul sok, nemtudom mi a reális de eddig robogóztam és az a fogyasztás kicsit más :). Várom az ötleteket. Akár konkrét linkeknek is örülnék és persze tipusoknak. Kérlek ne küldjetek 400e forintos aprilia-kat mert az drága nekem. Előre is köszi a segitséget. És még annyi fontos hogy nem robogó hanem cross enduro vagy supermoto legyen. A lényeg hogy váltós!!

2012. máj. 24. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

nekem pl. ilyen van, csak 2006-os és narancs, bitang jó :D ajánlani tudom :D

2012. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Yamaha DT. Olyan mint egy simson nagyon könnyű átlátni a rendszert és te is megtudod szerelni, és még a csajoknál se gáz. 125ösök is jók belőle.
2012. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 125/50 kategóriát felejtsd el!


Amiket én ajánlok neked: Yamaha DT 50 vagy 80, Aprili RX 50, Derbi Senda, Rieju RR

2012. máj. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 25. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!