Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsinak őrültség lenne...

Első kocsinak őrültség lenne belemenni ebbe? Ráadásul hitelből tudnám csak megvenni! De az a baj, hogy ez szerelem :/

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 31. 13:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

gazdasági öngyilkosság lenne

1, már eleve a hitel baromság miért akarsz a banknak venni egy autót?

2, ha jól tudom ez városban 6 litert eszik, de lehet hogy csak 5-öt szóval fogyasztás szempontjából még is jó döntés /irony off

3, minek neked ilyen? megvenni nem tudod nem hogy fenntartani, és biztos jót fog tenni neki ha a legolcsóbb gagyibb cuccokat teszed bele


úgyhogy szerintem kisebb őrültség egy swifttel leugratni valami hegyről

2012. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Városban 6 litert??????? Inkább 16, kímélve!
2012. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem csak pénzügyileg hülyeség, legfeljebb ott állna a garázsban, de első autónak úgy sem tudnád kezelni, belerohansz egy fába és lesz egy törött autó meg egy temetés - nem születik mindenki rallyversenyzőnek. Sőt, a nagyok sem STi-vel kezdik a pályafutásukat...
2012. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de ő a szerelmem <3 !!!
2012. máj. 31. 13:59
 5/18 anonim ***** válasza:
A szerelem végzetes.
2012. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Átírása: 189,750 Ft, a biztosítása egy negyed évre szerintem alsó hangon 30,000. Fogyasztása városban 18-19 liter, pályán 13 körül szóval átlag 16 literrel számolhatsz. 300 lóerőt kordában tartani nem gyerekjáték.

Két lehetőség adódhat, ha megveszed: mivel hitelből veszed nyilván nincs pénz a fenntartására, így a garázsban fog állni; vagy tönkre megy benne egy két cucc, rámegy a gatyád és életed végéig gyűlölni fogod.

Semmi gond nincsen azzal, ha valaki egy Imprezát akar venni, vegye meg, de ilyen autót szerintem csak az vegyen, akinek megvan az anyagi háttere a fenntartása, valamint kellő tapasztalattal rendelkezik egy ilyen erős autóhoz. Elhiszem, hogy ő a "szerelem" de ne légy meggondolatlan!!! Van egy ismerősöm, ő 7 évesen döntötte el, hogy neki egyszer lesz egy 7es Bömöse, 32 évesen 2db 7es tulajdonosa volt, mert sokat és keményen dolgozott, hogy megvehesse őket és fenn is tudja tartani. Neked is inkább ezt ajánlom, mint a csalódást!

2012. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Első kocsinak, főleg hitelre nem vennék ilyen autót. Nekem is vannak autóálmaim, de nekem az ésszerűség fontosabb.


Miért nem veszel egy sport 75 lovas 1-es puntót (kp-ből meglenne) és azokat baromi jól lehet tuningolni, csinosítgatni. Formára sem elavult.

Nekem ilyenem volt, én imádtam, nagyon jól ment, tök jó kis sportos gép volt.

2012. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ne menj bele hitelbe. Bármennyire jó autót veszel mire kifizeted addigra felét nem éri és biztos generáloztatni is kell azalatt az idő alatt párszor. a törlesztő fizetése alatt nagyon nyűgös az ilyesmi. és ki tudja hogy anyagilag hogy fogsz állni több év mulva. elég ha pár hónapra nincs munkád és rádvernek annyi késedelmi kamatot meg miegymást hogy nem bírod kifizetni. az autódat a bank meg ha felmondja a szerződést a kamatos árát egybe kéri. Persze ha bárkinek lenne annyi pénze akkor megvenné. vagy akár 2 is vehetnél belőlle. aztán elárverezik a kocsid bagóért és fizetheted a semmit. Ekkora kockázata van ennek. Én így jáártam a hiteles kocsimmal. vettem volna egy ótvart készpénzre a fejem se fájna..
2012. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 kiflitolvaj ***** válasza:
Én a helyedben vennék egyet Angliában 3000 fontért, mert ott a megemelt biztosítások miatt nagyon lent van az áruk. USA-ból hozatnék műszerfal kávát és pedál boxot, ez max 1000 dollárból megvan, szállítással, vámmal együtt. Regadó 300 körül volt a sima wrx-nél, ennél valószínűleg egy kicsit több, de meg tudod nézni pontosan. A tűzfalát úgy csinálták meg a japók, hogy jobb-bal kormányos is lehet belőle, úgyhogy más átalakítás nem kell. Munkadíjakkal együtt is minimum egy millát spórolsz, de ha nem ragaszkodsz az sti-hez, akkor másfélből van egy jó kocsid, ami lényegesen kevesebbet fogyaszt, de erőben egy átlagos vezető nem nagyon vesz észre különbséget, mert nagyon kevesen tudják kiautózni belőle a maximum környékét.
2012. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Subarut kezdő jogsisnak?:D Lehet, hogy nem fogod fel még a dolgokat, de több mint valószínű , hogy megütnéd.

A másik egy barátom vett új autót 3 mFT-ért összesen 6-ot fizetett vissza és még nem volt válság! De te tudod , te döntésed.

2012. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!