Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kíváncsi lennék, hogy van-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi lennék, hogy van-e köztetek olyan nő, aki a következő őrülségben benne lenne?

Figyelt kérdés

Tehát van-e köztetek olyan nő, aki elkövetne egy olyan őrülséget, hogy belevágna egy házassába egy ismeretlen normális pasival.

Azért normálist írtam, mert kinézetre és életszinvonalban is az átlaghoz tartozik.



2012. ápr. 19. 09:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor te vagy a nő. Mióta ismered ? Korotok? mennyi időt töltöttetek együtt? Ő mit érez? stb.. Bővebben írj mert így elég nehéz válaszolni.
2012. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Életkort is írjatok légyszives.
2012. ápr. 19. 09:56
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem, én férfi vagyok, és vannak ilyen "vad" ötleteim :D

Nem tervezem elkövetni, csak kíváncsi vagyok, hogy nőben is van-e ilyen aki benne lenne :)

2012. ápr. 19. 09:57
 4/20 anonim ***** válasza:

Hát ez nem csak így működik, nem ilyen egyszerű. Annak hogy házasság legyen sok előzménye kell hogy legyen.

Az hogy 1 hetes ismeretség után hozzámenjen az teljesen kizárt szerintem.

2012. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Tehát nulla ismerettség nélkül,pusztán külső alapján? :D Vagy 1napnyi ismerettség után? :D
2012. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy találkozás után :)
2012. ápr. 19. 10:51
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
én biztos nem..de még 5-10 év együtt élés után sem..:D egy 22 éves házasságellenes lány...:D
2012. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Manapság annyi rossz emberrel találkozni, hogy én nem mernék egy idegennel belevágni egy ekkora kaliberű dologba... nem hiába kellenek évek, amíg összecsiszolódnak az emberek és kiderül a legtöbb dolog a másikról... én megmondom őszintén, hogy félnék... mert mondani bármit mondhatsz magadról, attól lehetsz még te valami sorozatgyilkos is :-) na ez most nagyon a véglet, de érted mire gondolok. Szerintem normális ember ilyenbe nem megy bele.
2012. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy nem...max. 3 év együtt élés után.


24/N

2012. ápr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság. Inkább nölj fel.
2012. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!