Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsinak őrültség lenne...

Első kocsinak őrültség lenne belemenni ebbe? Ráadásul hitelből tudnám csak megvenni! De az a baj, hogy ez szerelem :/

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 31. 13:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
vegyél egy gyengébb sportos japánt, hondát, vagy celicát stb, emez várhat még...
2012. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ökörség lenne! 1. Hitelre alapból baromság.

2. a fenntartása ennek a kocsinak nem csak az olajcseréből,tankolásból és biztosításból áll, hanem itt komoly kuplung dolgozik, komoly meghajtás, ha ott valami gond van nem igen kell bele bontott olcsó alkatrészt szerezned!


Szerintem ne vegyél ilyet, akármennyire is álmod ez az autó! Vegyél egy diesel Passatot és nagyon elégedett leszel vele, vagy egy opel-t. Mennyi kp-d van a kocsira?


6 literes fogyasztás városban? Hát arra befizetek, mert Imprezával én még 20 liter alá nem mentem, de amikor taposom neki a 40 se ritka!

2012. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 kiflitolvaj ***** válasza:
Egy diesel Passatot? Na az sokkal nagyobb szívás, ha szerelni kell. Én sem használnék egy sti-t, de még csak a wrx-et sem, de ettől függetlenül sokkal inkább megbízhatóak, mint egy német diesel.
2012. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 kiflitolvaj ***** válasza:
Egyébként a 2.0-es wrx városi fogyasztását ki lehet hozni 14 l-ből, országúton pedig kb. 10,5 l. Az sti városban fogyaszt max 2-3 literrel többet.
2012. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, Te milyen kocsikat veszel, de nekem egy 2002-es 1.9pdtdi 131Le-s 6 sebességes passatom volt, 480.000 km-t mentem el vele, és fenn tudtam tartani úgy, hogy 17 évesen vettem meg. Tökéletes első autó volt!
2012. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 kiflitolvaj ***** válasza:
Akkor te vagy a szerencsés kivétel. Nekem Hondám van és benzines, de látom, hogy a műhelyünkbe miből hoznak a legtöbbet.
2012. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
impreza helyett diesel passat, tényleg nagyon elégedett lesz vele, a két autó között csak egy nüansznyi különbség van... :D
2012. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sajnos egyet kell ertenem az elozoekkel.

En is "szerelmes" tipus vagyok. A mostanit meg az ez elottit is "szerelembol" vettem.

Az elozovel nem jartam olyan jol, mert hasznalt volt, egy evet hasznaltam es lejart a gari es kolthettem szervizre, plusz nagyon magas kamatot kaptam.


Ha mindenkepp hitelbol akarsz kocsit venni, akkor legalabb ujat vegyel, mert azon lesz gari, es minden hasfajassal visszaviheted a markaszervizbe.


Gondold meg jol. Mit dolgozol, mennyire tutti a melod? Persze kockazat igy is ugy is, mert nem tudod mit hoz a jovo, de azert van olyan allas, ami 'jobb' befektetes mint mas munkahely, szoval ha ugy latod hogy nagy valoszinuseggel lesz biztos jovedelmed 4 ev mulva is, akkor vegyel fel hitelt kocsira, de semmikepp nem hasznalt autora :(

2012. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!