Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsi az Opel Astra G?

Milyen kocsi az Opel Astra G?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Oda kerültem hogy meg tudok venni egy ilyen autót.

Nagyon tetszik maga az autó sok helyt látok ilyent csak azt nem tudom menyire megbízható autó.

Ami érdekel az a megbízhatóság, fogyasztás, fenntartásának az ára.



2012. jún. 8. 10:44
1 2
 1/12 pagan ***** válasza:
én is opeles vagyok,és kissé elfogult a márkával szemben,de azt kell hogy mondjam meglátásaim szerint a g astra nincs a helyzet magaslatán,elég sok konstrukció hiba fedhető fel rajta,a fogyasztása attól függ milyen motorkóddal veszed,de az szerintem rendben van
2012. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1.6 benzinest fogok venni.
2012. jún. 8. 11:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Első,kábé nem mondtál semmit XD
2012. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem tetszik a G. Előnye, hogy viszonylag olcsó, meg van hozzá alkatrész.
2012. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4 éves saját tapasztalatomat írom,az autó 1.7 Cdti 80 lóerővel.A fogyasztásom 4,5-6 literig(min-max),szerintem a fék lehetne erősebb,ez tele autónál érződik igazán és autópálya tempóval,a futómű átlagos,de jól bírja,ez idő alatt összesen egy kormányösszekötőt kellett cserélni.Ezen kívül volt egy diódahíd csere a generátorban és egy főtengely jeladó csere.Ennyi volt a hiba.Egyébként az összeszerelés jó,nem zörög semmi,a fényezés jól bírja(metál),olajat nem fogyaszt,de az 1,6-os Ecotec szereti csipegetni.Rozsda ennél a típusnál már nem téma.Hacsak nem valami szakadt példányt fogsz ki,problémamentes lesz az autó.
2012. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A miénk 1.6 4ajtós, a hátsó sárvédőív felhójagosodása, rohadása tipikus opel betegség.. Nekünk egy szeleptörés volt, kb. ennyi.. semmi komoly
2012. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a régebbi típusoknak nem olyan jó a motorja, de az újabbaknak már nincs ilyen baja

te tudod, hogy mire használod, és ha a fogyasztás fontos, akkor az 1.4-es motor jó lehet ha városban használod és nem vontatsz vele nagy súlyokat, ha mégis akkor rendbe van az 1.6


ilyen 1.6-os motoron nem érdemes gondolkodni, az biztos hogy csak többet fog fogyasztani meg többet kell utána fizetni, de gyorsabban úgy sem fogsz tudni vele előzni, az autópálya tempót pedig az 1.4-es is kényelmesen bírja


illetve kedves hozzászólók, nem ártana odaírni, hogy hány éves az autótok...

illetve utolsó, melyik autó nem fog rohadni, ha a sarat nem takarítod le?

2012. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
asaddsad a mi astránk annak ellenére hólyagosodik, hogy tisztán van tartva. Tudod nekünk számít hogy hogy néz ki... Ecotec motorja van és nagyon jól húz.
2012. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

annyit értesz a kocsikhoz, mint mikulás a nyári sportokhoz...

az dízel, a kérdező pedig benzinest akar

a sárvédőhajlatokról meg ne is beszéljünk inkább

2012. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, meggyőztetek:D

Több ismerősömtől is érdeklődtem és azonos véleménnyel volt veletek hogy remek autó.

És vételnél oda figyelek, nem egyedül megyek hanem pár ismerősömmel akik jártasak az autó vásárlásban.

2012. jún. 8. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!