Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus Econetic II....

Ford Focus Econetic II. fejlesztésről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mi az Econetic I. és a II. között a különbség? Ez felszereltséget jelent vagy fejlesztést? A Titánium felszereltség Econetic-kel van?

#Ford #Focus #Econetik
2012. jún. 8. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért akar újabban mindenki Fordot venni? Annyira felfoghatatlan ez számomra.
2012. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Válaszolok szívesen, de ne off-oljuk a kérdésemet, mert tényleg választ szeretnék kapni.


Most is focusom van, nagyon megbízható kezes autó. 70.000-170.000 km között használtam szinte 0 szervízköltséggel. Akármilyen cégesbe átülök, nem találom olyan jónak. (nyilván nem BMWk, és Lexusok vannak a cégnél.) 3M alatt akarok egy jó családi autót, ami 5-8 évig kitart. Minél fiatalabb, minél kevesebb km (max 50.000) Várom a tippeket, ha van...

2012. jún. 8. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk azért akar "mindenki" azt venni, mert: megbízható, takarékos, kényelmes, marha jó ár/érték arányú? Egy BMW is ugyan olyan autó, csak sokkal elegánsabb meg nem kapni belőle alsó-középkategóriát. Ellenben a Ford Ghia ha nem is BMW (tudom milyen a BMW) már magas szintű kényelmet kínál és nem kell 20 millákat költeni egy új típusra. Akkor szerinted mi a jó autó? A francia? Ugyan már nézz körül egy kicsit... Erre a kérdésre én is kíváncsi lennék és bocsánat a kérdezőnek, hogy így belebeszéltem!
2012. aug. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!