Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vennéd és miért?...

Melyiket vennéd és miért? 2003-as Suzuki Swift sedan 1.3 16v 130-ezret futott vagy Renault thalia 2003 1.4 8v 140-ezret futott mind 2 jó állapotú formára és kényelemben a thaliat venném viszont sok rosszat olvastam rolla ezért kicsit tartok tölle?

Figyelt kérdés
kb havi 400-800 kilométert tervezek megtenni vele és kb 16 éves koráig tartanám meg körübelül éves szinten menyivel kellene a thalia-ra többet költeni a swift-hez képest? (szerviz+meghibásodásra gondolok)
2012. jún. 9. 23:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
thaliat választanám a kettő közül. 10éve megvan(előtte swift volt) nem volt semmi baja igaz a suzukival se volt gond de a thalia valóban kényelmesebb meg nagyobb is mondjuk nemtudom mire akarod használni de nekem kicsit gyenge az 1.4 8v 75ló. de szerintem nagyon jó autó
2012. jún. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én újkora óta vezetem (16 éve) összetörtem nem egyszer de még élek !
2016. márc. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én ezzel az összetörtem nem egyszer dologgal nem dobálóznék. Nyilván a hozzád hasonló én jobbsofőr vagyok fajtából való lehetsz aki ledudálja a normális autóst és kmeken keresztül belemászik a seggébe. Majd a lámpa alatt a belvárosban a záróvonalon megelőz 80al. Engem meg a semmi miatt büntetnek szét a rendőrök. Igazság felsőfokon.
2016. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!