Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Két első ajtónál a tőmítő...

Két első ajtónál a tőmítő gumi elvált a karosszériától! Mivel tudom visszaragasztani?

Figyelt kérdés
Ami az ajtó és a karosszéria között van gumicsík, az válik el. Pontokban kellene ragasztanom? Ha igen mivel? Opel Astráról van szó, 20 éves.
2012. jún. 13. 19:14
 1/6 anonim válasza:
F.BS ragasztó.
2012. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a gumikéderre gondolsz, aminek alapesetben egy sín szerű rögzítése van, de ha deformálódik, nem marad a helyén. Nem tudom, hogy van-e értelme ragasztani, mert ha esetleg elengedi a ragasztó, lehet hogy be fog ázni a gép.

Végül is f astrához, bontóban van bőven alkatrész, de szerintem, az új darab sem lehet vészes (utángyártott)

2012. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, gumikéder kell:) Köszi!
2012. jún. 13. 19:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Filléres dolog lehet, gondolom egyik oldala tapad.
2012. jún. 13. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem az ajtóra, hanem az ajtó nyílás köré kell, akkor egy U alakú gumi, amit csak rá kell nyomni az élre.

Ha az ajtóra kell, akkor talán patentos, vagy ragasztós, ahogyan te is írtad.

2012. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Célszerű újat venni, eléggé el tud használódni a gumi tömítés 20 év alatt. Suzukinkon már majdnem morzsolni lehet a gumit, pedig csak 6 éves.
2012. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!