Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek van valami szabály...

Nektek van valami szabály szerűség az autótokban ha mást visztek valahova?

Figyelt kérdés
Pl. én most tervezem bevezetni, hogy kocsiban nem eszünk, nem iszunk, nem dohányzunk
2012. jún. 14. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

evés: semmi csoki v más ragadós. kifli vagy ami max csak morzsázik még ok.

ivás: csak víz

a cigijét meg szívja el indulás előtt

2012. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Az enyémben még dugni is szabad.
2012. jún. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

ugyanez, nem eszünk, nem iszunk, nem dohányzunk, max olyat ehet valaki, ami nem hagy morzsát, és ne nyúljon semmihez.


mert egyszer már egy ember szó szerint kitépte a biztonsági övet a helyéről, az milyen már.

2012. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
bele szoktak szólni a vezetési stílusotokba? nálam egyfolytában valamelyik utasom megjegyzést tesz...
2012. jún. 14. 17:55
 5/15 kiflitolvaj ***** válasza:
Nekem nem szól be senki semmit, csak ülnek csendben és imádkoznak. Dohányzás nincs, inni-enni lehet, de csak nyom nélkül.
2012. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ez alap dolog sztem, ugyan olyan mint a lakásod, vagy bármi, aki beül, kötelessége vigyázni a kocsidra, max megkérdezheti hogy ehet/ihat-e
2012. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 smitwesson ***** válasza:
Egy szabály van: Én vagyok a Főnök. Akkor ehecc-ihacc amikor én megengedem. Belebeszélés nincs, mert ha mégis akkor kapaszkodhatsz két kézzel.
2012. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én még csak most rakom le a jogsit, de már bevezettem, hogy semmi cigi, semmi ragadós kaja/ital, és ha beleszól a dolgaimba, akkor ott helyben ki is szállhat. Természetesen ha valami kárt csinál az autóban, azt kőkeményen behajtom rajta.
2012. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam lehet mindent, de ha valamit összeb*szol akkor kitakarítod/megcsinálod. És nem hagysz használt kotont a hátsó ülésen, meg nem sikítozol a fülembe mikor elrakom keresztbe a hátulját.
2012. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Alap, hogy evés-ivás-cigi nuku. Ezen kívül próbálják meg leverni a koszt a lábukról mielőtt beülnek. Biztonsági öv kötelező.
2012. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!