Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Aprilia RS 50 jó választás?

Az Aprilia RS 50 jó választás?

Figyelt kérdés

14 és fél éves vagyok, van M kategóriás jogsim!

Ezt vezethetem vele?

Ha jól tudom 50 köbcenti-ig van ez a fajta jogsi, a motor meg pont 50 köbcentis!



2012. jún. 14. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Max 4kW lehet a motor teljesítménye, ez meg 6,25 kW. Persze találhatsz 4kW papírosat.
2012. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De amúgy erre kell külön rendszám is?
2012. jún. 14. 22:45
 3/12 A kérdező kommentje:

És ha megveszem, tegyük fel "érvényes magyar okmányokkal",

akkor milyen papírokat kell elintézni, hova a 4kw teljesítményt?

2012. jún. 14. 22:48
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem amiket itt talkálsz, azok jóészt 4kw-al vannak a forgalmiban, annyi a lényeg, ezeknél a motoroknál fojtásokkal csökkentették le a teljesítményt, hogy megfeleljen a segédmotor kategóriának, persze ezeket utólag mint kiszedik, szerintem nem isntalálsz a használt piacon fojtottat
2012. jún. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne beszéljünk butaságokat. Milyen forgalmiba is van beírva 4kw?


Magyarországon SMKP-nak NINCS forgalmija és rendszáma sincs. Egy db árva adás-vételi szerződése van és slusszpassz, abba pedig nem kell beírni csak alváz és motorszámot. A szervek pedig csak és kizárólag azzal foglalkoznak, hogy 50 ccm a motor, az, hogy hány kw már nem érdekli őket ebben a kategóriában.

2012. jún. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 WhiteLabel ***** válasza:

utolsónak igaza van, sima adásvételi van semmiféle forgalmi meg egyeben nincsen.

Igen vezetheted, és igen jó választás, de ha első motor akkor óvatosan vele, mert elég kis harapós dög.

2012. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam, megéri az árát?

[link]

Érdemes valamilyen tuningot rátenni? (Pl.: Kipufogó tuning, sportlégszűrő,(((esetleg egy 60, 70 -es henger))))

2012. jún. 15. 15:02
 8/12 WhiteLabel ***** válasza:

Ha rám hallgatsz vegyél egy régebbit, nagyobbak is, és jobban is mennek.

Egyébként egy 80as henger elfér rajta, a régebbiek el is bírják, nekem is az volt még annó. az újak nem tudom bírják e, elég gyengécskék a régiekhez képest..

2012. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 WhiteLabel ***** válasza:
pl ez: [link]
2012. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor hányas évjáratot ajánlasz?
2012. jún. 15. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!