Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Aprilia RS 50 -hez milyen...

Egy Aprilia RS 50 -hez milyen ruhák kellenek?

Figyelt kérdés

Pontosan milyen ruhafajták kellenek (Pl.: sisak)

Ezekről tudnátok linket adni?

És komplette mennyibe kerülne?

Ehhez a motorhoz kellene: [link]



2012. jún. 15. 22:55
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

"egyébként elég pénzes lehetsz ha egy ilyen motor után még van pénzed ilyen ruhákra is"

A biztonság az első, utánna a többi!

2012. jún. 16. 11:23
 12/24 anonim ***** válasza:

Az első egy komplett idióta...

A jó motorost még csak nem is a motorról ismerik fel, hanem a ruhájáról! Az komplett hülye aki akár robogóra is felül rövidnadrágba és pólóba, ugyanis lehetsz te schumacher is ha egy másik marha elüt.


Kérdező:

Az a sisak egy hulladék. Vegyél valami rendes sisakot! A fejed a legfontosabb! Műanyag helyből felejtős, én személy szerint csakis az üvegszálasat javaslom, ha fontos a szürkeállományod.


A nadrág és a dzseki korrekt, a kesztyű sem tűnik gáznak, ha jók rajta a protektorok. Csak nézd meg jól a tenyerét, hogy ott vastag, jó minőségű bőr legyen, különben fél év után dobhatod ki.

2012. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Esetleg tudnál linkelni egy sisakot?

Valami olyat ami megy a motorhoz meg a ruhához és 25000 ft körül van.

2012. jún. 16. 11:32
 14/24 anonim ***** válasza:

Jó ez az összeállítás talán a gatya sok maximum. Igazából nem lenne sok, csak gondolom az 50 cm3-el nem túrázni fogsz, hanem a-ból b-be mész. És ha mész mondjuk postára, vagy suliba, vagy ilyen helyre, és 15 fok felett van a hőmérséklet, akkor garantálom, hogy a bokádnál ki fog spriccelni az izzadtság. :D Így egy eléggé macerás.

Egyébként a cipőt se felejtsd el. Lehetőleg magas szárút, mert ami nem olyan, az hihetetlen sebességgel fog lerepülni a lábadról, bármennyire bekötöd. És legyen strapabíró. Én idén a saját hülyeségem, és lustaságom miatt már két kedvenc utcai cipőmet tönkretettem a váltóval.

2012. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

oké akkor tudnál linkelni gatyát ami megy a motorhoz meg a kabáthoz,

az előtted szóló meg linkelne egy bukót?

2012. jún. 16. 11:50
 16/24 anonim ***** válasza:

Én az AGV K-series nevű sisakot használok, nagyon szeretem, és elég széles a dizájn paletta, ugyan azon sisakra. Kicsit drágább, de 25 ezerért nem találni sok jó sisakot, ami még szép is. Erre megéri plusz pénzt áldozni, mert a kezed eltörhet, vagy a lábad és a vállad, de ha a fejed koppan, akkor nagy baj van. Ezért érdemesebb minél kevésbé zsugorinak lenni sisak vásárlásnál. Ez az AGV nem a legjobb, de 50 ezres kategóriában szerintem elég védelmet nyújt 50cm3-re.

[link]

2012. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Igazából én kismotorra csak egy jó vastag farmert veszek fel.
2012. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 WhiteLabel ***** válasza:

[link]


sisakot innen, ezeket jól is néznek ki nem is az eget veri az áruk, viszont jók is (egy olcsóbbik fajtával fejeltem ki egy oszlopot).

ruha szerintem egy hosszú ujjú póló, pulcsi, egy farmer, azt hadszóljon, ilyen kis motorra fölösleges a protektoros ruha.

2012. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

25.000-ért csak bóvli műanyag sisakot kapsz.

Azok a sisakok, amik meg is védik a fejed 80-100e forint körül kezdődnek. Ezekből (kifutó modellek) néha akciósan ki lehet kapni 50 körül egyet. Nekem is ilyen karbon sisakot vettem most tavasszal, 110e-ről volt leárazva 60-ra. De nekem ennyit megér a fejem.

2012. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
11:28-as: és akkor te gondolom biciklizéshez is komplett egybe ruhát veszel fel, de minimum protekktoros kabátot, meg bőrcsizmát, ne haragudj de ahhoz hogy 40-el elcirkáljak a városba vagy itta közelbe pl. robogoval, sose vennék fel ilyen cuccot, persze ha te mondjuk 130-cal közlekedsz a segédmotornak mondott fulltuningos robogoddal, vagy az "50-es papíros" Rs 125-tel, az más tészta
2012. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!