Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted első kocsinak 19...

Bulaz kérdése:

Szerinted első kocsinak 19 éves vagyok most lett meg a jogsim merjek venni hátsó kerekes autót? BMW 316,318i-re gondoltam vagy inkább maradjak az első kerekes autónál?

Figyelt kérdés

2012. jún. 16. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ha nem vezetsz úgy mint egy eszetlen akkor szerintem semmi gond nem lehet belőle kivéve télen mert akkor azért egy elsőkerekessel könnyebb boldogulni.

az 1.6-os motor szerintem gyenge egy ekkora autóba.

2012. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az volt, le is ragadtam nála, de NE 316-ban meg 318-ban gondolkozz, mindkettő négyhengeres, és kevés a kasztnihoz az erejük.

Fogyasztásban is több, főleg ha pályán használod.


A minimum a 320, az már 6henger, és elég erő ahhoz hogy kényelmesen tartani lehessen vele a pályatempót, anélkül hogy lezabálná a gatyádat is.


A vezetéstechnikai részéről meg annyit hogy ha ésszel használod semmi különbség nincs az első és hátsókerekes gépek között, ha hülye vagy ugyanúgy fejreállsz egy F Astrával is.

2012. jún. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Közel 2 éve 1 napos jogsival mentem venni egy clk mercedes-t, ami hátsókerekes ugye és tessék élek. Ha nem közlekedsz rögtön vadállat módjára, hanem vársz egy kicsit, akkor tökmindegy, hol hajt és milyen erős az autó. A BMW-t viszont gyengének találom 1.6-al, az én első autóm 2 ezres és minél jobb az erősebb autó elsőnek, mert legalább betudod vele fejezni az előzést, meg a különböző manővereket. Amúgy 15 éves autónál ha teheted ne vegyél régebbit!
2012. jún. 17. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én friss jogsisként Ladát vezettem. Semmi gondom nem volt vele a hátsókerekessége miatt.
2012. jún. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Napkiraly ***** válasza:
ha tudod miit kezd vele amikor jeges úton megindul a hátulja, akkor nagy élmény lehet,másképp kerüld el
2012. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha jeges úton megindul a hátulja akkor kuplung kinyom, fék elfelejt, és finoman kormányzol amíg be nem tapad megint.

Nem nagy tudomány.


Vagy ha már van gyakorlatod és van hozzá hely akkor finom gázpedálkezeléssel átviszed powerslide-ba. :D

2012. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 smitwesson ***** válasza:
Jó a Bömös! de ha megindul a popsija ne kuplungolj ki mert ott döglesz meg vagy szégyenkezve csinálhatod az ipszilont :)
2012. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Napkiraly ***** válasza:
én is télen gázadással tudtam egyenesbe tenni, kuplunggal nem is próbáltam
2012. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pedig működik a kuplungos verzió is,én anno egy vezetéstechnikai tanfolyamon tanultam. :)
2012. jún. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
előszőr tanulj kicsit első kerekessel
2012. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!