Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2nap almás méregtelenítés+edzé...

2nap almás méregtelenítés+edzés sikerulni fog az  áhított  alak? Úgy gondoltam, hogy 2héten át az első két napon reggelire ránt ottát, a nap többi részében pedig almát ennék, mellette minden nap 30percet kocogok és amikor van  időm még tornázom pluszba.

Figyelt kérdés
4 kilót kéne leadjak, szerintetek így menni fog? A futás megtartom végérvényesen,  még ha le is adtam, mert nem akarom visszahízni.
2012. márc. 29. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod visszahízni, akkor kezdj egy életmód váltásba vagy normális diétába! Ez nagyon kevés mind vitamin/ásványi anyag/ szénhidrát/fehérje/zsír szempontjából és csak azt éred el, hogy kiéhezve nekiesel a hűtőnek... ebből lehet lesz fogyás, de nem tartós. Főleg ha utána visszatérsz a régi életmódhoz (jojó effektus- és visszahízod akár többet is).



A sportra: jó a kocogás, és a torna is.

2012. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Krisz85 ***** válasza:
AZ alma nem jó gyerekek, rá kéne már jönni, full cukor, alancsony GI indexű ez igaz, viszont full cukor, ráadásul az a fajta, ami nem tölti az izmokat és zsírossá tesz, ez nem diéta és csak nem is edzés. Ennél több kell.
2012. márc. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
s akkor ti mit ajánlotok, mert 2 hetem van , hogy jó alakom legyen,mert fotózás lesz. ?
2012. márc. 30. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem két héttel előtte kell kitalálni :)

persze ettől nem árt ha elkezded. De ha csak 4kiló is van rajtad akkor is ha formásabb szeretnél lenni ahhoz hónapok kellenek, persze lehet kilókat veszteni napok alatt csak nem éri meg. Szerintem 2hét alatt annyit érhetsz el hogy 1kilóval kevesebb zsír lesz rajtad de a diéta elkezdése miatt 2-4kilóval leszel könnyeb.

2012. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Azzal hogy nem eszel sokat nem oldasz meg semmit. Szerintem étkezz egészségesen. Mert ha nem eszel nem tudsz majd edzeni megfelelő mennyiségű energia nélkül nem lehet terhelni a szervezetet. Én a kocogás helyett a rendes futást ajánlom fuss 5km-eket mert a futással a szervezeted sok zsírt éget el és ráadásul a futás után néhány órával is.

Talán sikerül.

2012. ápr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Orsibogi válasza:

Ez elég csúnyán hangzik, amit csinálni akarsz. Szerintem ne Te döntsd el, hogy milyen diétát akarsz tartani, hanem nézz szét az erre specializálódott oldalakon. Nekem a fogyokura.com oldal jött be.

Ha nem akarsz beleesni a jojó effektusba, akkor próbáld ki:

[link]

2012. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!