Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Retro robogót szeretnék...

Retro robogót szeretnék venni. Milyet válasszak?

Figyelt kérdés

Szóval, íme a kritériumok:


Szeretném ha legalább 60km/h képes lenne, és ha meghúzom a gázt akkor tényleg gyorsuljon. A fogyasztása ne legyen több mint 2-3 liter max. Kinézetre olyan régifajta hátul a kerékre rányúlós és elöl a kormány is régifajta bár az nem mindenképp. Kétütemüre gondoltam de ha van jófajta 4ütemű az is érdekel. Napi használatra, van olyan h napi 50km-t megyek. Nem számít, hogy van-e az ülés alatt rekesz mert ugyse használom, megszoktam h semmi se fér bele. (Most keeway hurricane-om van.) Ne legyen nagykerekű, szerintem az olyan női robogó:) de ne is olyan rollerkereke legyen, hanem ebből is megvan az aranyközépút :)...


Remélem tudtok segíteni!

Előre is köszönöm!



2012. jún. 19. 21:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy 50ccm-re gondolok. Nem mernék megkockáztatni egy átpapirozott 125öst. :)
2012. jún. 19. 21:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Simson Schwalbe? :D
2012. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
motowell retrosa 50, vespa
2012. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A simson schwarble-lit sokan dicsérik.Én a vespát ajánlanám mert az igazi retró szerintem és talán nem akkor nagy hulladékok mint akeway meg társaik.
2012. jún. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 waland ***** válasza:
Ilyen retro kinézetű robogója majd minden gyártónak van. Az alap a Vespa, utána jön mindenki más: Honda Giorno, Yamaha Vino (kis kerék), Kymco People, Benelli Pepe(keeway gyártja, ne), Aprilia Habana, Aprilia Scarabeo (az egyik legnépszerűbb, de nagykerekű, bár szerintem nem igazán nőies, de ki tudja), a régiek közül esetleg Honda Tact. A Simson Schwalbe, bár nem robogó, de szerintem a leghangulatosabb keleti oldtimer, és az igazi Vespa is váltós.
2012. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
aprilia scarabeo
2012. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
honda shadow 50
2014. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!