Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Kawasaki Ninja 250R női...

A Kawasaki Ninja 250R női vagy férfi motor?

Figyelt kérdés

Vagy hülyeséget kérdeztem, és így nincs is felosztva? Azon gondolkodtam, hogy lerakom az "A korlátozott" jogsit,és egy ilyet veszek és amíg 21éves leszek addig ezzel úgymond "beletanulni" a motorozásba.. 21után meg lerakni a "A" vizsgát utána meg egy nagyobb motor..


[link]


18/f



2012. jún. 20. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs női autó, motor, repülő, gördeszka, roller, semmi, maximum a női vázas bicikli. Akkor nevezhetnéd nőinek, ha rózsaszín lenne.
2012. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Betanulni még ez is nagy lesz!
2012. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Rendben akkor nincs nemre lebontva értem..:D


Utolsó: Azt mondod? És ha 250el rakom le a jogsit, úgy is sok lesz? Teljesen laikus vagyok azért kérdezem.

2012. jún. 20. 14:13
 4/11 anonim ***** válasza:
a kérdésből és az írásból ítélve kezdjél kisebbel
2012. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A te érdekedben mondom, hogy 125-ösnél ne menj nagyobbal, ha nem akarsz meghalni. Ha eddig nem is motoroztál, akkor meg jó lenne 50-es Simsonnal vagy egy Derbivel begyakorolnod az alapokat, nem mindjárt egy 250-essel kezdeni.
2012. jún. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem is igaza van az utolsónak, ha még neis ültél motoron akkor akár egy mz is veszélyes, úgyh nem bántásból de ógy ahogy az utolsó írja, egyet értek vele
2012. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem veszem sértésnek.. sőt meg is fogadom a tanácsot.. mert itt gondolom páran jobban értenek a motorokhoz mint én, és nem hiszem h csak úgy minden ok nélkül azt mondaná h "Meghalhatsz egy ilyenen ha nem motoroztál még" gondolom van valóság alapja.. lehet elöbb beszerzek egy 50ccm-es azzal motorozgatni.. és utána lépegetni felfele.

Köszönöm a válaszokat

2012. jún. 20. 20:33
 8/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: de ne robogót ám! :) Az nem motor, azzal nem tanulhatók meg az alapok. Bár lehet, te is váltósra gondoltál kizárólag, csak szólok.
2012. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Neeem.. nem szerenték robogót... robogóztam már. meg ültem motoron ég és föld..:D

Robogót max arra vennék h itt a városban rohangálni ide-oda.

2012. jún. 21. 18:17
 10/11 anonim ***** válasza:

50-est ne vegyél - inkább 125-ös 4T-t.


Az 50-est egy szezonnál gyorsabban ki lehet sajnos nőni, egy 125 4t meg alig erősebb, mint egy jobb 50-es 2T, de legalább van benne motorfék meg nyomaték, nem csak nyélgázon lehet használni, stb... Sokkal több értelme van.

2012. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!