Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen autót vennétek?

Ti milyen autót vennétek?

Figyelt kérdés
autót szeretnék venni csak nemtudom hogy miet igazábol BMW-n gondolkodom
2012. jún. 21. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Rolls Royce Phantom Coupé
2012. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem akarlak megbántani, de olyan szinten hanyag a kérdésed, hogy nehéz rá válaszolni. Hány személy használná?Mire?Városban,hosszú távon?Milyen összegért? Szóval vannak kérdések amik felmerülnek...

MAgánvélemény és tapasztalat. Volt egy M5-öm, amit nagyon nem volt gazdaságos fenntartani, mivel hosszú utakra használtam és a benzin is jóval drágább volt mint a gázolaj, tehát eladtam, és vettem egy 535d Mpacket Touring-ot, ezzel mentem 180.000km-t, nagyon jó volt, megbízható és nagyon erős. Aztán ezt is eladtam és 2010-ben vettem egy új 730d-t amiben minden extra benne volt, ami létezik. Nagyon jó, kényelmes, imádni való, de költözés miatt ezt is eladtam 60.000km után. Mivel itt szinte csak benzines autók vannak, most egy 2011-es 750i-t veszek éppen, bízom benne, hogy ez is beválik ahogy a többi! Ez a 3 bmw-m volt, mindegyik hiba mentesen! 10e km-ként kötelező olajak cseréje, mindenből próbáltam a legjobbat adni, és magam cseréltem a dolgokat.

2012. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a te IQ-hoz mérve legjobb lenne ha nem vennél semmilyen autót.
2012. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!