Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire meg bizható kis autó...

Mennyire meg bizható kis autó a Rover 214 si? Alkatrész ellátása mennyire megoldott? Árban elérhető? Érdemes vásárolni egy 1997és jó állapotú, rozsdamentes példányt?

Figyelt kérdés
Mi nap próbáltam ki egy ilyen autót az egyik kereskedésben.Teljesen rendben volt!Váltó,fék,kormány,kaszni,motor kivülről szép!Csak egy kör után a kipufogó végén olajat találtam.Mennyire lehet ez komoly hiba?Olaj le húzó gyűrű kopása?Nagyon meg tetszett az autó de nem szeretném egyből motor szét szedéssel kezdeni a vásárlást.Vélemény?
2012. jún. 24. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A Roverek nem túl jó hírű autók.

Inkább valami közismertebbet válassz,pl. egy Seat Ibizát a hasonszőrűek közül.

Szerintem.

2012. jún. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tizenéves autóból olyat érdemes venni, amihez olcsón jutsz alkatrészhez és sok van belőle.


Mondjuk nem tudom a kopó-fogyó alkatrészek milyen árban vannak a Roverekhez, de egy ismerősömnek lelopták az első-hátsó jelvényt, aztán amikor új márkajelet akart vásárolni majdnem rosszul lett az árától. Első + hátsó = 30000 HUF...


Eddig két Roverben ültem, egy 400-as meg egy 600-as sorozatúban, mindkettőnek volt valami nyavalyája, szóval én néznék mást.

2012. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. dec. 22. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!