Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért vesznek az emberek...

Mért vesznek az emberek sportmotorokat?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy a magyar emberek ezekre a szörnyen szer útakra mért vesznek kis rúgóutú kényelmetlen sportmotorokat.Akkor inkább aki aszfalton használja mért nem vesz supermoto-t

(egyébként az én véleményem az hogy az vesz sportmotort aki nem tud terepen motorozni)


2012. jún. 27. 20:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*szar
2012. jún. 27. 20:17
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Az vesz sportmotort, aki nem tud terepen motorozni? Lehet, hogy nem tud, de lehet azért nem, mert nem is akar. Mit vársz az emberektől? Amiért neked a terepezés bejön, ezért vegyen mindenki endurot, crosst, meg supermotot, és soha senki ne használja többet közúton közlekedésre a motort, csak terepen? El sem férnénk annyian a pl. budapesti motorosok a a Margit szigeten.

Én meg pont azon gondolkodtam, a múltkor, hogy kinek tetszenek a hónaljszellőztető chopperek, és a crossok. De azért mert nem tetszenek nekem, az nem azt jelenti, hogy aki nem megy sportmotorral, az mondjuk nem tud gyorsan motorozni, vagy normálisan, vagy nem tud rendesen dönteni a nagy kanyarban. Mert más azt szereti, az tetszik neki, és mindenki azt csinál amit akar.

2012. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az ízlése, én 10éve terepezek, de nekem is megfordult a fejemben a speedgép, csak nem találtam olyat amin kényelmesen elférek a majd 190 centimmel.


Egyébként meglepődnél, sok ismerősöm van aki enduróról ült át sportmotorra. Általánosítani meg sosem szabad. :)

2012. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is inkabb enduro/crossokat kedvelem jobban, és ha lenne pénzem, akkor endurot vagy supermotot vennék, mert nekem a sportmotorok túl gyorsak, magyarországon meg még az autópályán sem lehet kihasználni legálisan.
2012. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

miért kéne mindenkinek szeretni a terepezést? ez kb. olyan mint hogy csak az vesz sportautót aki nem tud rallyzni.

én meg pl. szeretnék egyszer egy nagy motort (Intruder vagy akár Harley bár azt aranyáron mérik) mert engem a terepezés egyáltalán nem vonz egy olyan motorra ami pedig pár másodperc alatt 100-on van és meg sem áll 300-ig szintén nem szívesen ülnék fel. Mindenkinek más az ízlése.

2012. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

azért mert a supermotonak semmi értelme

rohadt sokat fogyaszt, kényelmetlen, és annyira nem is megy mint egy sportmotor, nincs olyan tapadása ezáltal sokkal rosszabban gyorsul, a terep meg elég sok motorost hidegen hagy, vagy ha mégse, akkor sokkal jobb választás egy cross motorra beruházni nagy terepeseknek

2012. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
persze, a szerinted a valentino rossi is azért motogp-ben nyomul, mert nem tud az erőben menni egy enduroval, és egy cross versenyző meg egyből leverné a GP mezőnyt? Bocs de nagy hülyeséget mondtál szerintem, miért nem vesz supermotot valaki? azért mert mondjuk 160-nál mindegyiknek vége mint a botnak, ráz az 1 henger miatt, pályán pl. nemis tudom egy supermotoval érdemes-e tartani a 130-at, meg ha lemész a hungaroringre ott micsinálsz vele? Vannak mo-n is jó utak, és baromság, hogy nem lehet kihasználni, kilehet, személyes tapasztalat megnyugodhatsz, igaz nem szabályos..., plusz a kátyúkat is kilehet kerülni, meg nem mindenki Pesti, valahol azért egy fokkal jobb utak vannak városon belül is
2012. jún. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gondolom azért veszik mert nekik az tetszik.Meg persze van az a divatmotoros réteg aki azért mert az a divat.


Nekem tetszenek a supermotok is, bár ha lenne rá pénzem akkor egy jókis endurót vennék, azok tetszenek igazán :)

Nameg a régi gépek, de az más kategória.

2012. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A supermoto kb egy enduro utcai gumikkal, nem szar a tapadása, a 60-70lovas egyhengeres blokkhoz bőven elég.

Cserébe könnyebb és jobban manőverezhető mint egy sportmotor, viszont nem megy annyira.

Nekem is két garnitúra felnim van, az egyiken terep, a másikon meg utcai gumikkal, kb 20perc kicserélni őket. :)

2012. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na de akkor szerintetek mi éri meg jobban egy enduro szupermoto szettel és enduro szettel vagy csak egy sima sportmotor.

döntsétek el

2012. jún. 28. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!