Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon gáz, ha egy férfi nem...

Nagyon gáz, ha egy férfi nem tud autót vezetni?

Figyelt kérdés
Jártam tanfolyamra, de már az elején tudtam, hogy nem nekem való. Jó néhány bukáson is túl vagyok. KRESZ, rutin gond nélkül ment, de forgalomban rosszul vagyok, egy idő után elfáradok és lankad a figyelmem, tájékozódni is nehezen tudok. Egyébként intelligens embernek tartanak, de a vezetés kifog rajtam és ez nagyon bánt. Van férfi ismerősötök, aki hasonló cipőben jár, mint én?

#jogosítvány #jogsi. vezetés
2012. júl. 1. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Igazán érett gondolkodásmódra vallana, ha nem várnád meg még megölsz valakit.
2012. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 smitwesson ***** válasza:
Minden kezdet nehéz... Én is nehezen kezdtem a vezetést, bár csak 16 voltam. Mire meglett a jogsi 2 autót törtem totálkárra. Mostanra megjött az eszem és "jó" vezető vagyok!alig multam 30
2012. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
mire meglett a jogsi kettőt? :D akkor miattad olyan drága az óradíj mindenütt
2012. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 smitwesson ***** válasza:
Bocs mindenkinek!!!
2012. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

smitwesson elmehetnél a csillagszületikbe, ilyet még nem b*sztam. :D


Egyébként: egyél óra előtt szőlőcukrot, lazulj le, nem lesz gond. Feltételezem onnan indulnak a problémák hogy túl sok egyszerre a forgalom, de az ellen nem tudsz tenni, meg kell szokni, venni egy rakat pótórát, máshogy nem megy.

2012. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát:) én 13éves koromtól kezdve tudok valakinek a vérébe van valakinek nem:D
2012. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 audiofly ***** válasza:
Nem szégyen ,de egy tapasztalt sofőr is elszokott kóborolni az ötletekben. Figyelj próbálj meg koncentrálni mindig valamire! Pl. a táblák állandóan az útszélén meg az előtted lévő autó. Legyen mindig valami amit figyelsz és akkor nem száll el a gondolkodásod:)
2012. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#6: [link]
2012. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a váltós kocsi a probléma! :)

Probálj meg autómatán vezetni illetve tanulni kevesebb dologra kell oda figyelned és nem kell kuplungolgatni amit én is utálok! :D


Én a BKV által Troli és Buszvezetés után teljesen el szoktam a váltos kocsiktól mert ugye ott csak fék meg gáz pedál van nincs váltó meg kuplunk mivel autómata csak kapcsoló van 1 2 3 D N R Fantasztikus szerintem probáld meg autómata kocsit, és ha az megy akkor azzal vizsgázz le csak figyelj oda mert ha autómata kocsin vizsgázól lesz a jogsidba egy müszaki korl hogy csak autómatát vezethetsz..


Én még annó 21 évesen 2008 ban váltós buszon vizsgáztam mert nekem szükséges hogy ne legyen semmi féle korlát a külföld miatt..


De tényleg probálj autómata kocsin menni sokkal jobb hidd el . :)


Nagyon sok figyelmet tudsz a forgalomra fordítani, sok autós azért csinál balesetet mert a váltó ott van ugye miért nem szeretnek lassítani?


Mert váltogatni kell.. autómatánál nincs ez ha baj baj padlófék ha gyorsan elakarok menni akkor padlógáz szerintem neked is a váltóval vannak a problémák! :)


Remélem tudtam segíteni!

Én amugy 10 éves korom ota mocizok és 11 évesen vezettem én is autót de a váltó kiba******* zavar még most is csak autómatát vezetek ha tehetem. :)) A BKV nál megszoktam nah ez van :D


F/25

2012. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mindent minden ember nem tudhat mindent. Én se birok táncolni meg gitározni se énekelni. Valahogy nem megy... Van egy csomó ismerősöm aki nem tud vezetni vagy nincs jogsia vagy hasonlók, Jól elvannak hidd el.

Találtak más hobbit..

Van akinek ez könnyebben megy van akinek nem. A forgalomban nem könnyű tájékozódni mert nem igazán vannak fix pontom minden mozgásban változásban van. valószínűleg ez zavarhat be téged.

Legalább te belátod és értékeled hogy nem egy könnyű kenyér a taxizás buszozás kamionozás.

Szerintem ha nem megy válts oktatót és ha akkor se megy akkor hagyd a fenébe. A normális emberek nem néznek ki ezért. Amúgy meg nincs ráírva senkire van e neki vagy nincs. "Majd asszonyod leteszi ha neked nem megy és probléma megoldva.

2012. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!