Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford KA vagy Renault twingo...

Ford KA vagy Renault twingo első autónak?

Figyelt kérdés

Most tervezem hogy megveszem az első automat, árban és minőségben ezt a kettőt találtam a legmegfelelőbbnek, de nem tudok dönteni melyikkel járnék jobban. Mondanátok nekem érveket és ellenérveket a két típus mellett? Elsősorban városban használnám, de azért jó lenne ha néha kicsit hosszabb utat is meg tudnék vele tenni.

Előre is köszönöm


2012. júl. 1. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ford KA de inkább Seat Ibiza..
2012. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Ka amolyan divat-kisautónak lett anno kikiáltva, tényleg elég pici, nem sok hely van benne. Akkor már inkább egy Ford Puma - az sem sokkal tágasabb, de picit használhatóbb.

A Twingo ellenben elterjedtebb típus, kialakításából adódóan sokkal több benne a hely - én biztos ezt választanám a kettő közül.

Akármelyiket is veszed, egy szakival mindenképp nézesd át a kiszemelt példányt vásárlás előtt.

2012. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kettő közűl a Twingo mert több benne a hely. De ahogy az első is írta akkor már inkább egy Seat Ibiza.
2012. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg egy Nissan Micra! Nem a legszebb,de sokkal megbízhatóbb mint egy twingo pl!
2012. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is Twingo párti vagyok. Szerintem praktikusabb autó, és szebb is. Nekünk már a második van, és nagyon meg vagyunk elégedve vele.
2012. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen dilemmában voltam, mert egy citromsárga KA rabul ejtette a szívemet. El is mentünk megnézni a kisautót ám amikor beleültem ott jöttem rá hogy ez nem pont nekem lett kitalálva! (sajnos egy kicsit súlyosabb vagyok a kelleténél és alacsony is) A hely belül nagyon kicsi. Aztán teljesen ki voltam borulva hogy hogy lehetek ilyen szerencsétlen. Majd karácsonyra megkaptam egy full fekete targa tetős twingo-t. Hát nem is kellett nekem a KA. A twingo nagyon kényelmes tágas bár a csomagtartó lehetne nagyobb, de a hátsó üléssor előre tolható. Hátul kifejezetten olyan mintha fotelbe ülnél! És nem mellesleg mivel olyan sok van belőle ezért olcsóbban és sokkal könnyebben tudsz hozzá jutni alkatrészhez. Én meg vagyok elégedve vele... csak ajánlani tudom! :)
2012. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Twingo mellett voksolnék, főleg ha hölgy vagy. Egy KA az pici, rozsdásodik(a korosabb példányok), ha magas vagy, ütközéskor a lábad súlyosan sérülhet. A Twingo hiába francia, nem kell tőle félni. Nincs benne sok elektronika és ami nincs, az nem is romlik el.:) Nagyon jó a rozsdavédelme, jó vezetni, könnyű parkolni. Ja és 4 felnőtt kényelmesen elfér benne. Óriási a kínálat, akár targa- vagy üvegtetőset is kifoghatsz. Ha nem csak városban akarsz közlekedni, akkor a 75 lovast vegyed.
2012. aug. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Twingo!
2013. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!