Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdésnek milyen Motort...

Kezdésnek milyen Motort ajánlotok?

Figyelt kérdés

Kezdő motornak milyen ajánlotok sokan mondták hogy simsont vegyek !!!

De én Kawasaki 125-re gondoltam vélemények ?


2012. júl. 1. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
simson:)
2012. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Olyan motort vegyél amire jogsid van.

2. Olyan motort vegyél amit megengedhetsz magadnak anyagilag.

3. Olyan stílust válasszál ami tetszik neked és örömet szerez.

2012. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az a véleményem hogy az ilyenekből mint te lesznek az aszfalton a piros matricák /donor , egyből 125 köbcenti ? te tudod mi az ? ha van egy kis eszed megfogadod a tanácsom vegyél egy 50 köbcentist
2012. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Picit vitatkozom az előttem szólóval. Nem arról van szó, hogy a fokozatosság hülye dolog, inkább arról, hogy a nagy köbcenti nem valami misztikus dolog amire úgy rá kell készülni.

A motorozás, szerintem megkövetel egy bizonyos típusú intelligenciát - fejben dől el. Itt nem arra gondolok, hogy Albert Einstein-nek kell lenned, inkább arra, hogy hallgass arra bizonyos hangra ami azt mondja "eddig húzd és ne tovább".

Nem is egy embert tudok mondani aki szinte rögtön nagy motorra ült és máig is jó egészségnek örvend.

Azokat a motorosokat akiket én ismertem és már sajnos nincsenek közöttünk - nem illetném a rutintalan jelzővel - mindannyian jól motoroztak. Most hirtelen 5 eset rémlik fel előttem és ebből 4 (!) a motoros hibájából történt.

Ezért írtam, hogy olyan motort vegyél amire pénzed és jogosítványod van. ( A jogosítvány megléte már feltételez egyfajta önismeretet )

2012. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát éppen a 125-ös is egy kicsit kategória, ha nem megy durván nem lesz donor (mondjuk egy vezetéstechnikaira érdemes elmenni)
2012. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!