Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik tanulóautót válasszam?

Melyik tanulóautót válasszam?

Figyelt kérdés

Az autósiskolában ezek közül lehet választani:

-Citroen Xsara

-Mazda 3

-Nissan Almera

-Opel Astra

-Peugeot 206

-Seat Ibiza

-Suzuki Swift

-Volkswagen Polo



2012. júl. 12. 17:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Oktatót válassz ne auttó
2012. júl. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
szeatot
2012. júl. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Én is választhattam anno: beülök a ladába vagy nem ülök be. :DD
2012. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Opel Asrta
2012. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
5%

Mazda 3, v. Nissan.

Az ilyen német meg francia hányásokat felejtsd el.

2012. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Elsőnek és harmadiknak:

Ha lehet választani az autók közül akkor miért ne válasszak? Egyáltalán nem mindegy hogy egy kezelhetetlen tragaccsal, vagy egy jó kocsival vizsgázok.

A többiek segítséget köszönöm, de a későbbi válaszokban legyen azért indoklás, ha lehetséges. Még valami: egyik autóval sincs tapasztalatom.

2012. júl. 12. 17:27
 7/19 anonim ***** válasza:

Persze, hogy válassz, ez természetes, nem mondtam, hogy ne. :DD

Harmadik voltam.


Amúgy bármilyen fura, én a "legegyszerűbbet" választanám, mert akkor később nem fog meglepetés érni. Tanulni nem annyira jó egy csúcsgéppel. Én valóban Ladával tanultam, és nem bánom, mert elég jól ráéreztem a vezetésre, konkrétan éreztem azt is, ahogy a fogaskerekek dolgoznak a váltóban. Saját autónak persze az ember a lehető legjobbat választja, de tanulni szerintem jobb egy alapgép.

2012. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Egyrészt ha egy régebbi autón tanulsz akkor sokkal jobban megtanulsz vezetni.


Másrészt egy s3ggfej oktatónak lehet akármilyen autója, nem fog jól megtanítani vezetni. Hidd el, nekem egy igazi barom volt az oktatóm, üvölteni tudott csak, tanítani nem.

2012. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

ez azért nem egészen így megy. mert lehet hogy egy Seat Ibiza (hasra ütöttem) jól kezelhető és könnyen vezethető autó de az az oktatóautó amit választasz viszont egy millió kilométert megjárt a tanulók által leamortizált vacak.


én az astrát választanám. Nem egy nagy autó de nem is kicsi. nagyon könnyen kezelhető, tágas.


de ahogy előbb is írták oktatót válassz ne autót. érdeklődj körbe hogy melyik oktató tanít jól.

mert van egy pár akinek nem való ez a szakma. van aki idegbeteg de pl. én találkoztam olyannal akinek az oktatás kimerült abban hogy non-stop bagózott és egy szót sem szólt azon kívül hogy mikor merre. Tehát inkább választok egy kényelmetlenebb autót olyan oktatóval aki meg is tanít vezetni mint egy nagyon jó autót egy rossz oktatóval.

2012. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
hiába választassz jó autót, ha szét van hajtva.....először szimpatikus oktatót válassz...utána egy egyszerű, de megbízható kocsit ami nem hagy az út közepén....ez is fontos.
2012. júl. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!