Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik tanulóautót válasszam?

Melyik tanulóautót válasszam?

Figyelt kérdés

Az autósiskolában ezek közül lehet választani:

-Citroen Xsara

-Mazda 3

-Nissan Almera

-Opel Astra

-Peugeot 206

-Seat Ibiza

-Suzuki Swift

-Volkswagen Polo



2012. júl. 12. 17:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

kedves ötös!

menőnke hiszed magad mi? h a német(meg a franci kocsit szidod)

még azt se tudod h a német autók a legjobbak, sztem még jogsid sincs


kérdező nissanon kívűl bármelyiket

2012. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Amelyikből legjobban kilátsz hátra.

Általában a fiatalabb kocsikból a biztonsági dolgok és a design miatt egyre nehezebb kilátni.

A generációk és karosszériaváltozatok miatt nem tudom, hogy melyiknek van a legkevésbé felhúzva a segge, ezért konkrét típust nem mondanék.

2012. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Az oktatóval nem lesz gond.

A Suzukiról mit gondoltok?

2012. júl. 13. 16:19
 14/19 anonim ***** válasza:

melyik swift ?

a régi vagy az új ?

2012. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az új.
2012. júl. 13. 17:07
 16/19 anonim ***** válasza:
az egy rémálom - akkor inkább a régi, az még egy jó autó volt.
2012. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
előszöris kérdező, ezek közül amiket felsoroltál miért lenne bármelyik is roncs? ezek nem régi autók, max az állapota miatt lehet xar, azt meg te látod élőbe, de annyit nem tudsz leírni hogy astrából mondjuk a 20 évvel ezelőtti 1. generásiós, vagy a legujabb van a listában, meg hogy dízelek-e vagy benzinesek? akkor mit vársz? Különben ne vedd magadra de tök mind1 melyiket választod mert minden hülyének adnak már jogositványt, ismerősi körömben is olyanok vannak, hogy borzalom, ha belegondolok hogy naponta hány olyan jön velem szembe...
2012. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
A roncs alatt nyilván nem rossz állapotú, hanem hibásan tervezett, gyenge minőségű autót értettem. Pontosabb információkat pedig a kocsikkal kapcsolatban nem adtak.
2012. júl. 14. 18:23
 19/19 anonim ***** válasza:
59%
ezek közül egyiksem hibásan tervezett, rossz minőségű autó, de nemis értem hogy mi a jelentősége ennek arra a pár órára, amit te az autós iskolában vezetsz rajta, vagy tán te szervizeled? Teljesen mind1 melyiket fogod vezetni, mit mondtál volna nem olyan rég, pl. egy 15 évvel ezelőtt mikor még lada sem volt ritka az oktató autók között...
2012. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!