Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted a benzinkutas mit...

Szerinted a benzinkutas mit szólna, ha holnap reggel 20ezerért feltankolnám az autót, de csak 5 forintosokkal tundnám kifizetni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 22:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

valószínűleg emlegetné kedves szülédet

kifosztottál egy automatát?

2012. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Hogy mit szólna, nem tudom, de fajtánként 50 db érmét el kell fogadnia, többet nem.
2012. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem fosztottam ki, a kérdés elméleti. Mert ugye teletankoltam, a szolgáltatást igénybevettem. Fizetni tudok, így nem kavarhat.
2012. júl. 15. 23:12
 4/19 anonim ***** válasza:
szerintem röhögne egy nagyot ,utána meg elsírná magát hogy ezt most meg kell számolni ,de most kéne elmenni tankolni mert mire megszámolja addigra reggel lesz :D
2012. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon béna kérdés...

Még régebben láttam a híradóba hogy egy férfinek a 20.000

ezerforintos végkielégítését 5ft-okba fizeték ki....

bemész a bankba és ott felváltják papír pénzre...

2012. júl. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt gyakran elszoktam játszani. Benzinkúton, tescoban, tökmindegy. Van, hogy 20 ezressel fizetek egy snickers csokiért egy kisboltban, de van, hogy 10-20 ezres tankolást 50-esekben, 10-esekben fizetek ki. Mégpedig azért, mert kizárólag papirpénzt tartok a pénztárcámban. Ha aprót kapok vissza, csak az autóig tartom magamnál, beteszem az egyik rekeszébe, aztán néhány havonta kiűritem, azt abból iis vásárolok tankolok. Mellesleg az is pénz, ha nem akarja elfogadni, akkor mondd neki, viszontlátásra. Úgyis utánadszól..
2012. júl. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

A benzinkúton a kasszás valószínűleg nem aggódna emiatt. Ha az egész napja is elmegy rád, neki mindegy, mert órabérben kapja a fizetését - legfeljebb kevesebb jatt jön, mert kevesebb embert tud kiszolgálni.


A mögötted sorbanállók viszont csúnyán elfognak küldeni az édesanyádba. Velük b@szol ki, nem a kutassal.

2012. júl. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Megteheted, de valamilyen egysegenkent rollniznod kell. Nem rakhatsz ki a pultra 20e ft-nyi ermet omlesztve, még ha egyformák, akkor sem.
2012. júl. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, nem voltam érthető. Törvényi előírás szerint fajtánként 50 db-ot köteles elfogadni. Azaz 50 db 200 Ft-ost, 50 db 100 Ft-ost stb.
2012. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy az torveny, amit irtal a darabszamrol de ennel van egy kicsit erosseb torveny is: Ha TE vasarolsz valamit M.o teruleten a fizetes soran a KOTELEZOEN elfogadott Fizetoeszkoz a FORINT, cimletre tekintet nelkul. Ha Nalad van az ellenertek akkor azt kotelesek elfogadni, ha nem teszik, azt jelenti elalltak az uzlettol, de ez esetben Nem a Vasarlo kotelessege az Esetleges "Kart" megteriteni, Hiszen O Fizetni szandekozott es az ellenertek NALA VAN.
2012. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!