Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gilera Runner 125 ccm vagy...

Gilera Runner 125 ccm vagy 180 ccm -et érdemes venni 50 es papirokkal?

Figyelt kérdés

illetve 4 üteműbe vagy 2 üteműbe érdemes ?

fogyasztása melyiknek lenne jobb ?


olyan válaszoljon lehetőleg akinek volt vagy van ilyen tipusú motorja !

értelmes válaszokat köszönöm :)



2012. júl. 17. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szreintem 80 ccm felett nagyon nem szabad 50-es papirokkal járkálni... Ugye tudod mivel jár, ha elkapnak? (Nem, hogy a rendőrbácsi meglátja, hanem balesetet okozol, és bevizsgáltatják...) Amúgy én 2T-re voksolok. (Nem szeretem a 4T motorokat, főleg 125 ccm-be szerintem még bőven jó 2T.)
2012. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
180 köböset 50-es papírokkal? Az pici! GSX-R 1000-et,vagy a Suzuki Hayabusát ajánlom. Mai hülye gyerekeknek már semmi se jó? De mondjuk ha 125 köbösre lenne jogsid te biztos 250-est vennél.
2012. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

sokan használják hasonlóképpen a mocijukat.

én annyit kérdeztem melyikkel lenne nem feltűnőbb .... 4t vagy 2t...

különben meg ha nemértessz hozzá akkor ezt az időt míg ide írtál másra is fordithattad volna ;)

2012. júl. 18. 15:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Negyutemu runner csak 125ccm felett van , a 180-as 2t ,de a rendor sem hulye... Ha elkap,csak a joindulatan mulik,hogy tejelni fogsz-e sulyos tizezreket a hatosagi vizsga es a buntetesek miatt.
2012. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
NE HALGASS A HÜ.LYESÉGEKRE! Ne fossál a rendőrtől nehogymár nekik élj... a 125-ös is és a 180 as is nagyon betyár gép a 180 as olyat meg hogy be...sz..sz! ha teheted 4t válasz természetesen fogyasztásban is jobb meg hangba raksz rá egy zsír kipufogót mindenki téged fog nézni az utcán.. Na mindegy nem ez a lényeg egy 180 as Runnernél nincs jobb választás ! Olyanokat túráztam vele hogy be..hu..oztam mikor meglöttem neki 150 el csomagokkal úgy ment mint a birka.. ja és az nem a vége volt !... úgy hogy érdemes venni ! gond nincs velük jóformán ha meg becsülöd örök.. Vegyed megfele szia
2012. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez kielégítőbb válasz volt :D
2012. szept. 18. 12:06
 7/8 anonim válasza:

Személyes tapasztalatom! Runner 180 2T

Az enyèben Malossi hengerszett,Malossi kevlár szíj,Touring kipufogó,Pollini kuplung/variátor volt tehát nem gyári. Menetteljesítményre nagyon "disznó"! ; ) Fogyasztás ezekkel a kiegészítőkkel jó esetben 7liter.

Olajat (1l) kb 5-600 km alatt megette. Tehát nem az a gazdaságos motor. Bár nekem is 50-es papirokkal volt,de még egyszer nem válalnám be. De az viszont nagyon tetszett hogy bepróbálkoztak az autósok,vagány robogósok amikor szanaszét forgatva a csodájukat nem tudtak utolérni... : )

2013. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4T kb. fele annyit eszik, és a felújítása is a 4T-nek kedvezőbb, főleg hogy ritkábban is kell.
2014. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!