Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda endurokban (MTX, és XL)...

Honda endurokban (MTX, és XL) gyárilag nincs akku, vagy csak olyanokat találok, amikből kiszedték?

Figyelt kérdés
Van egy MTX-em, minden generátorról megy, a világítás, stb, semmi nem megy akkuról, és amiket nézegetek, felhívok helyette, mindre azt mondják/írják, hogy generátorról megy minden, egyikben sincs akku. Én fogom ki pont azokat, amikben nincs, vagy egyikbe se tettek gyárilag? Olyanok válaszoljanak, akik ismerik ezeket a típusokat.

2012. júl. 25. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Eredetileg van mindegyikben de ha nem önindítós akkor felesleges nekem sincs az XT 600 ba.
2012. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nekem alacsony fordulaton az MTX-ben alig van áram, pl a pirosnál alapjáraton, haverom MZ-jén van akku, neki ott is tökéletes, pedig olyankor az ő generátora is kevesebbet tölt. Vagy lehet valami zárlatos benne, és azért nem elég az az áram?
2012. júl. 26. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!