Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Suzuki...

Mi a véleményetek a Suzuki Swiftről?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt állok és szinte biztos hogy suzukit veszek.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre és hogy mit tapasztalt akinek ilyen kocsija van?

Mi hajlamos egy ilyen járműben meghibásodásra?

Mire kell odafigyelni ha ilyet veszek?

Milyen rejtett hibái lehetnek?


Mindenki válasza érdekel.


2012. júl. 26. 15:33
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja és a régebbi swift érdekel.
2012. júl. 26. 15:39
 2/28 anonim ***** válasza:

Nekem az van,98'-as,istenkirály,soha nem romlik el,5-6 literes fogyasztás.


Az első sárvédőlemez szeret korrodálni,a műanyag alatt.

5 ajtósnál arra figyelj,hogy nem-e taxiztak vele.

2012. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Pro: Egyszerű, megbízható, olcsón fenntartható.

Kontra: kicsi, nem egy életbiztosítás, kényelem az ...


A régebbiek közül szerintem jól felszereltet keress pl: ABS, klíma.

2012. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
41%

megbízható, keveset fogyaszt, viszonylag jól is megy,

de én lakott területen kívülre nem mernék vele menni, egy esetleges komolyabb karambol= garantált halál, egy normálisabb kocsiban legalább van esélyed, ebben semmi:S


mennyit szánsz rá?

2012. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

500ezret szánok rá maximum.

2. Válaszolónak:Paraszt gyerek vagyok nem annyira szempont a kényelem:D

2012. júl. 26. 15:59
 6/28 anonim ***** válasza:
500 ezerért szerintem már olyat kapsz, ami megszólal.
2012. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

2. vagyok:

te tudod, 500 ért már "patikát" kapsz régi swiftből :)

2012. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Teljesen elégedett vagyok vele. Motorikusan, futómű stb nagyon összepakolt, egyszerű és strapabíró autó. A kasztni nos az valóban gyenge... Nekem amióta megvan ez 7 év, am 12 éves lesz, azóta szíjcsere, fékbetétcsere, szűrő és izzócsere volt, meg sajna egy betegségféle előjön néha, éspedig a hátsó kipufogó dob előtti csőszakasz ki ki lyukad, de hamar olcsón orvosolható. Fogyasztása nekem télen nyáron normális tempóban azaz, 50,90km 5,3liter havi 1000-1200km fut. Olcsó hozzá minden, de ha vigyázol rá, jó példányt fogsz ki szinte csak tankolás és olajcserére megy el a pénzed. Nekem 1.3 van, pörgős, lehet dinamikusan autózni is vele. A súlyához képest viszonylag erős a motor ami benne van. Kényelmesnek nem a legkényelmesebb, de nem tör fel sehol. Összességében szerethető autó.
2012. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

A motorja normális használat mellett elpusztíthatatlan :D

Miénk anyám hanyagsága miatt porzó hűtővíz kiegyenlítővel meg jóval minimum szint alatti olajjal is ment elég sokat.

Azóta sincs vele semmi gond. (persze után lett töltve minden)

Kasztni kicsit rozsdál itt-ott, meg ahol kapott egy pofont ott kirohadt...

De végül is egyik se vészes, javítható mind.

Kényelem szempontjából az első ülések szerintem nem rosszak, de a hátsók se olyan rosszak azért(elég sok új autóhoz képes sokkal jobb..), persze nem 3 megtermett embernek :D

Biztonság szempontjából sem olyan rossz mint állítják sokan, mivel az eleje viszonylag hosszú frontális ütközésnél elég jól véd(persze az autó szarrá törik, de közben elnyeli az ütközés erejét) oldalirányú ütközés mondjuk tényleg eléggé életveszélyes. Ott nincs ami elnyelje az erőt.

2012. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Azt már én is hallottam hogy a kasznija gyenge de szerintem ebben a wartburg-om se volt jobb. Csak a suzukinak nem kong a kasznija ha becsukom az ajtót XD
2012. júl. 26. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!