Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonom váltója valamiért...

Darklight93 kérdése:

Simsonom váltója valamiért csak 2 sebeség van elötte meg volt 3 is csak leálítotam és elindítottam és elment, de levetem a deknit megnéztem, váltogatam ott és ugy meg volt mind a 3 sebesség, de vissza tetem ugy meg már nem volt megint! Miért van ez?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
eltörted, vagy szétesett. szedd szét, nézd meg, vagy ha nem értesz hozá vidd el valakihez aki ért hozzá. (ne szervízbe, mert ott drága, és lehet, hogy 2 villáskulcsal is meg lehetne csinálni)
2012. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
esetleg azt is próbáld meg, hogy a kuplungon állítasz, nekem honda mtx-em van, amikor fékkart cseréltem a 6 sebességből ment 3, és a kuplung csuszott, állítottam rajta, folyamatosan fogott egy kicsit a kuplung, és felfele tökéletesen ment, viszont visszaváltani csak 3-ig tudtam, majd a kettő közé beállítottam a kis feszítójével, most veszi az összes sebességet. leállított motorral nekem is tökéletesen működött...
2012. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jólvan köszönöm szépen!! Sikerült megcsinálnom és csaka váltón egy zéger gyűrü ugrot le és szét csuszot midnig mikto hármasba tettem volna!!
2012. júl. 31. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!