Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hányan jártok 125ccm-es...

Hányan jártok 125ccm-es motorral,50-es papírokkal?

Figyelt kérdés
Sokan járnak a haveri társaságban 125-ös robogóval 50ccm-es papírokkal, én nem merem megkockáztatni! Nagyon szivóznak a rendőrök? A 125-ös robi és az 50-es robi kasztnija egyforma méretű, a blokk meg le van burkolva, ami a haveroknak van! Megéri rizikózni?
2012. júl. 31. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én is így járkáltam. Egy peugeot 125 ccm robogót használtam. Sisak is volt rajtam. Mikor megállítottak a rendőrök, az egyik elkezdte mondani:

-rendben fiatalember ez (már nem emlékszem mennyi) ezer forint lesz

-én:de hát vannak rajta 50-es papírok szóval nem tudják bizonyítani, hogy 125 ccm-es.

-rendőr: Rendben köszönjük az információt én a világítás elhanyagolása miatt szabtam volna ki a x ezer forintot.

-én:baz+ :D:D -Am le se sza.ják csak baleseted ne legyen amiben te vagy a hibás akkor persze elővesznek. :D

2012. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"-én:de hát vannak rajta 50-es papírok szóval nem tudják bizonyítani, hogy 125 ccm-es. "


Ciki :D


Amúgy változó, mifelénk pl. harapnak érte a rendőrök, a motorosrendőrök kifejezetten.

2012. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha rajta hagyod a motoron a 125 ccm feliratot, az kész lebukás, különben senki meg nem mondja, hogy nem 50 cm3-es.


Ja, ha bemérnek 80-nal, akkor simán büntetnek, mert még ha bír is többet, akkor sem mehetsz többel 50 km/h-nál.

2012. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Előre bocsátom:nem vagyok motoros!

DE!Ha egyszer veszel egy nyomorult kávédarálót(egyesek motornak nevezik),akkor miért nem veszel rendes papírokkal, leteszed rá(vagy normális nagy motorra) a jogosítványt, és akkor önfeledten.gondtalanul élvezheted a motorozás minden örömét,gyönyörködhetsz a tájban. Így meg már a számítógép előtt ülve izgulsz, hogy mit örténik,ha...

Balesetről már ne is beszéljünk:nekimész valakinek, te elesel nem tudsz a helyszínről kereket oldani. Akkor feljelentenek okirathamisításért(50 ccm papír),vezetői engedély hiányában vezettél, továbbá a KGFB sem fizrt, kivel az adott járműre, járműkategóriára nem volt érvényes felelősségbiztosításod!

Ezek után még egy polgári pert is a nyakadba varrnak a károk megtérítése végett,megéri???

Nem tudom mennyi pontosan egy jogsi motorra, de szerintem ilyen 125-re 50-60 ezerből kijön.Ennyiért nem éri meg kockáztatni!

2012. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4. hozzászólóval teljesen egyetértek .. Igenis utaznak rá erre a rendőrök, elég annyi h beküld beméretni a motort és jogsi eltiltás több évre 150 e bírság


Megér neked ennyit???


Én nem játszanék ilyennel,sosem tudhatod milyen rendőr állít meg 2 elhiszi 3 megszo*at és vége!


Én nekem 400 as Banditom van :-) elötte mito 125 volt Rendszámos!

2012. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
első volt eszed :D "nem tudják bizonyítani" miértner tudnák, berendelnek a rendívüli műszaki vizsgára, és nyakadba varják még az okirathamisítást is, ilyeneket nem szabad mondani :d meg kell kérdezni mi a hiba mitn csináltam szabálytalanul stb., elnézést kérsz, nem egyből feldobom magam, jó fiatal lehettél, vagy elég sütemény :DD
2012. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 dzsola ***** válasza:
0%
én 200 as robogoval járok amihez 50 papirjaim vanak és az átlag sebeségem még városban is a 110
2012. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

dzsola: drakulálok, úgyis keresik a májdonorokat.

A hozzád hasonlók miatt utálja az emberek egy része az összes motorost, ezért nem figyelnek ránk annyira.

Ilyenkor rendesen kinyílik a bicska a zsebemben, remélem Te azért büszke vagy magadra, jól megmutattad hogy faszagyerek vagy.


Kérdező: robogónál még elmegy, arra nem szoktak rászállni annyira, inkább a 125-ös speedgépeket szokták átnézni.


Gondold át hogy megéri-e hogy egy esetleges csattnál amikor rendőrt hívnak rádverjenek egy csomó pénzt, meg eltiltsanak. Ha szerinted igen akkor csináld úgy, én is jártam jogsi nélkül, papír nélküli motorral, de tisztában is voltam a következményeivel és ahogy lehetett megcsináltam először a jogsit, aztán lett papíros gépem is.


Úgy mégiscsak tisztább, nem kell menekülni, meg azon fosni hogy mivan ha kiderül hogy 125-ös.

2012. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Jó, akkor nekem meg már 1300 köbcentis hayabusám van 50 es papírokkal és a városba az átlagsebességem olyan 260 km/h. Még rendőr sose szólt érte, pedig ha látok egyet még direkt jobban ráhúzom.
2012. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 dzsola ***** válasza:
0%
mr.flash, ez a motor már csak boltba járni van, mert az A kategoriás jogsim is meg van már, a 110 tempot meg nem belvárosba nyomatom
2012. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!