Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hányan jártok 125ccm-es...

Hányan jártok 125ccm-es motorral,50-es papírokkal?

Figyelt kérdés
Sokan járnak a haveri társaságban 125-ös robogóval 50ccm-es papírokkal, én nem merem megkockáztatni! Nagyon szivóznak a rendőrök? A 125-ös robi és az 50-es robi kasztnija egyforma méretű, a blokk meg le van burkolva, ami a haveroknak van! Megéri rizikózni?
2012. júl. 31. 17:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez város/rendőr függő!


Na meg az is ,hogy ha nem mész vadállat módjára,nem nyomatod a Wheele-t(egykerekezel),meg nem faralgatsz,nem gyorsulgatsz MAGYARÁN ha nem adsz okot a rendőrnek hogy megállítson akkor eleve nincs bukta! Főleg nem robogónál!


Speed-eknél egész más,hisz ha már eleve látják hogy nagytestű és nincs rajt rendszám akkor máris levillognak és átnézik a vasat!

Persze vannak hatásos módszerek(Km óra átírása , 50-es matrica szett,blokkba beleütve a 49.9ccm...)


Na meg ha már van egy B-s jogsid akkor különbözeti vizsgával leteheted az A1-et! (mondjuk annyi hogy max 11Kw) ,nekem pont ezért nem is lenne jó (eleve egy Aprilia AF-1 Futura 125ccm lenne a "vágyam" de az meg már 30+Kw-os!!)

2012. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 dzsola ***** válasza:
futura az jo nekem is volt 50 be
2012. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

30 KW a 125 -ös FUTURA? Naaaa Neeeeee Nevettess :D


400 as Banditom 34KW :D

2012. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!