Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Lanos 1.6 16V (2000...

Daewoo Lanos 1.6 16V (2000 évj. ) valóban 11-12 litert fogyaszt városban?

Figyelt kérdés

Olvastam különböző teszteket, 10-ből 9 helyen a nagy városi fogyasztásra panaszkodtak. Lenne egy, amihez jutányos áron hozzájutnék, megkímélt dara, de ha valóban ennyit zabál, akkor leteszek róla.

Van valakinek ilyen, mik a tapasztalatok?



#fogyasztás #Daewoo #daewoo lanos #daewoo lanos fogyasztás
2012. aug. 11. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen. nekünk 1.5ös lajosunk volt, hát az életünket lezabálta. a spórolási rekord az 8l volt, az alá az istennek se ment.

ne vedd meg. nekünk első kocsi volt, valami idióta ránk beszélte, de nem telt el 1 év, és túladtunk rajta. igaz, sok helyre elvitt, nem volt vele komolyabb gond, csak a fogyasztás.

inkább vegyél egy hasonló korú suzukit, az nem zabál annyit, és presztízsben is kb ugyanott vagy.

2012. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, le is tettem róla...
2012. dec. 30. 23:31
 4/8 anonim válasza:

Bár látom már bőven nem aktuális azért leírom a tapasztalataimat.


Nekem 100 % városi használattal sem érte el soha a 9 litert, jellemzően inkább a 8-at szokta közelíteni. Ehhez persze hozzátartozik, hogy nem nagyon pörgetem, és a gázzal is finoman bánok. Ha sok az erőteljes kigyorsítás akkor éri el nálam a 9-et. Jellemzően 2000 környékén szoktam felkapcsolni.

Ha fele részben országút és város van benne akkor olyan 7,5 körülre szokott kijönni, inkább kicsit alatta.

Az eddigi legjobb fogyasztási érték 6,3 volt tisztán országúton 90-100 közötti tempóban óra szerint. Ekkor kb. 2700-at forog a motor.

2014. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ja még az előző hozzászólásomhoz, mielőtt vki azt hinné egyedül ültem benne: a két tankolás közti km nagyrészén 5-en voltunk a kocsiban.
2014. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 glaslo1 ***** válasza:
Nem rég vásároltam 1.6 Lanost Klímával folyamatosan 130 tempónál 8.2 autópályán.
2015. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt kötve hiszem, hogy 8-ból kijön... Pláne nem 130-nál és nem klímával.
2016. aug. 24. 21:34
 8/8 anonim válasza:
Nem értem, hogy miért nem hihető a 8 l alatti fogyasztás. Nekem 7,5 autópályán klímával, igaz 1.3 8v. 90-nél klíma nélkül 6 literrel is beéri. Szerintem műszaki állapottól is függ. Én csak ajánlani tudom a lanost, megbízható és nagyon olcsó a fenntartása
2017. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!