Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zöld tea valóban fogyaszt?

A zöld tea valóban fogyaszt?

Figyelt kérdés

Állítólag nagyon jó lúgosító, és ezáltal segít a fogyásban.

Én napi 2-3 liter citrommal ízesített jó minőségű zöld teát iszok meg természetesen cukor nélkül.Még csak 1 hete kezdtem .Diétával kiegészítve szerintetek lesz eredménye?



2012. febr. 21. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha még mozogsz is mellé rendszeresen /futás, úszás stb./ akkor tuti a fogyás!
2012. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen étel/ital nem fogyaszt.
2012. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem fogyaszt, de végülis jót tesz... és ha tényleg komolyan diétázol, és sportolsz is rendszeresen, akkor az fogyaszt.
2012. febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Hát sokkal jobb, mint ha cukros üdítőket, vagy cukros teát innál, mert azok viszont hizlalnak.

Amúgy kb. olyan, mintha vizet innál. A lúgosításban tényleg segít, de ez nem feltétlen segíti a fogyást.

2012. febr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
ha a test pH-ja változna, az kedvezne a halálnak. fogyásnak nem biztos.
2012. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan,mint a szenteltvíz.Se nem használ,se nem árt.:)
2012. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm mindenki válaszát, még azoknak is akik komolytalanra vették a figurát.Teljesen komolyan kérdeztem és úgy is gondoltam, és még csak nem is egy csitri vagyok, de mindegy..Én azért folytatom, mellette diétázom és igen mozgok is, heti 4-5 alkalommal egy kiadós torna.
2012. febr. 21. 17:31
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor én is folytatom, együtt menni fog!

de én nem fogok kevesebbet enni, mert akkor fogynék. az meg ugye elég rosszul érintene engem. neked viszont sok sikert a fogyáshoz is!

2012. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
annyiban segíthet, hogy kicsit javítja az anyagcserét. méregtelenítésre tökéletes például :) én is imádom.
2012. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!