Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Papírok 50cm3-es robogóhoz,...

Papírok 50cm3-es robogóhoz, illetve a rendőr, ha megállít miket kér tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy 50cm3-es motorom,egyelőre semmi papírom sincs hozzá. Azt is kérdezném, hogy, ha papírok nélkül szereztem a motort (nem lopott), akkor tudok-e hozzá csináltatni papírokat? Adásvételit tudom, hogy kérhet a rendőr, ahelyett felmutathatok-e valami más papírt? Előre is köszi!

#motor #robogó #igazoltatás #50 cm3 #papírok kismotorhoz
2012. aug. 13. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Adásvételi helyett felmutathatod a nevedre szóló számlát is!

XD

Oszt' miért nincs adásvételi? Nem volt idő megírni? Ha nem tudod igazolni a tulajdonjogodat, akkor a rendőr jogosan hiheti azt, hogy lopott a gép! Nem beszélve arról, hogy biztosítást is kellene kötnöd, és ahhoz is kell valamilyen papír!

2012. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 waland ***** válasza:
És ugyan miből áll írni egy adásvételit, tanukkal aláíratni, aztán azzal járni? Nekem is igy lett adásvételim, mikor megkaptam a működésképtelen céges robogót, amit már rég leselejteztek, ezért nem akartak adásvételit írni. Írtunk egyet a kollégákkal, megjavítottam a robogót, azóta is az van.
2012. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!