Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Márka szerviz? Ha beviszem...

Márka szerviz? Ha beviszem tudnak hozzá alkatrészeket adni? Nem túl régi?

Figyelt kérdés
Van egy 98 hyundai lantrám és elég kaki állapotban van. Sok alkatrész kellene hozzá amit nem éri meg használtan venni, de a neten nem találok sehol

2012. aug. 16. 06:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztosan tudnak. Ha nincs raktáron akkor rendelnek. Az e-bayen nézted?
2012. aug. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
márkaszervízben mindent meghozatnak az autódhoz,amit csak akarsz
2012. aug. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Beszerzik, be is építik, csak azért mielőtt tényleg megrendelik, kérj ajánlatot! Lehet, hogy annyiból egy új(abb) autót veszel...
2012. aug. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
unix.hu , biztos, hogy találsz
2012. aug. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Márkaszervízbe viszed,a gatyád rámegy,azok rablók!
2012. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem baj, mert imádom ezt az autót (tudom a hyundai sokak szerint gagyi, de ez a típus ritka és szerintem szép is). Már néztem amúgy egy két cuccot (fék betét, fék tárcsa, féknyereg, az összes lámpa, elektromos ablak emelő szerkezet,lengés csillapító,olaj szűrő stb) csak vannak dolgok amiket még nem találtam (főleg a váltóhoz, mert az atomata és eddig csak manuálishoz találtam).
2012. aug. 16. 14:41
 7/11 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés: szerintetek megéri ez a kocsi? (sokan mondták, hogy nem vagyok normális, hogy ilyen kacat márkát vettem, de nekem annyira tetszik a kinézete) 500 ezerért vettem és további kb. 1,-1,5 milla megy el a szerelési költségre meg apróságokra pl.: fényezés
2012. aug. 16. 14:43
 8/11 anonim ***** válasza:

"És még egy kérdés: szerintetek megéri ez a kocsi?"


Nekem biztos nem érné meg. 2 millióért 5-6 éves autót vennék, nem 14-5 évest. Ha neked megéri, az a lényeg, nem?

2012. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Végülis nekem nagyon megéri. Szeretnem a régi autókat (nem akartam amerika kocsit pl. musztáng, mert az túl hivalkodó)
2012. aug. 16. 15:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Hyundai Lantra vs Mustang. Az szép ... :)
2012. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!