Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy yamaha tz 50-et minimum...

Egy yamaha tz 50-et minimum milyen magas személynek ajánljátok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 20. 20:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nem vészes. meg lehet szokni, én is ezen tanultam meg motorozni, ezért sajnálom hogy el kell adnom. amúgy tuti megtartanám vagy 10 évig :D
2012. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én még most fogom lerakni a jogsit! Most lesz a kresz vizsga! De alig várom,hogy meglegyen a motor *-*
2012. aug. 22. 00:48
 13/17 A kérdező kommentje:
Ezt a motort egy Kawasaki Ninja-val hasonlítottam össze és nem sok a tömeg,és a mértek különbség az a helyzet!!
2012. aug. 23. 13:31
 14/17 anonim ***** válasza:
és ez miben gátol? attól még nagyon f@sza gépezet!
2012. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom mennyibe mennek ezek a gépek, de én valami öreg járgányt vennék, ami jó volna még addig amég nagymotorra nem rakom le.


De, ha nem így gondolkozol mint én :D vagy pénzesebbek vagytok akkor nemszóltam.


50-es "gyorsaságit" se kéne nekem. Kicsi, lassú ( ezzel az a baj, hogy nagyon lent van a kormány, tartod magad a csuklóddal, elfáradsz hamar, mert nem mész olyan gyorsan, hogy a szél kicsit tartson) és kényelmetlen.


Én, ha helyedbe lennék ennyiért egy Derbi Senda DRD-t vennék :P

2012. aug. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. az enyémnek az utazója simán meghaladja a 90et. a max meg olyan 110. igaz 70 hengerrel, de haveromnak is tzr van az meg olyan 80-90 között megy
2012. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Regi kérdés de hátha valaki nézi esetleg. Én 155 vagyok 50 kilósan és elbírom (lany) mindkét oldalt leér a lábam lábujjhegyen. Nem veszes simán el lehet vele birni ilyen alacsony embereknek is😄😅
2021. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!