Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 175 cm magas vagyok és 75...

175 cm magas vagyok és 75 kiló 15 kilot le akarok minimum dobni. Kérlek adjatok tanácsot vagy edzéstervet nekem megfelelő diétát aki tud az segtísen?

Figyelt kérdés
Már nagyon el vagyok keseredve mivel nagyon sok midnet kiprobáltam, nagyon befolyásolja a hangulatomat és mindne a kövérségem oka nagyon le szeretnék fogyni ERRE VÁGYOM A LEGJOBBAN ?
2008. dec. 12. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

Nem túl segítőkészek az emberek, én csak egyet tudok javasolni neked! És semmiképp sem az ilyen táplálékkiegészítős marhaságokat, meg vitaminokat! Próbáld ki ezt:

- Napi 1 óra kocogás, vagy ha van ilyen sétáló gépetek vagy valami szobabicikli vagy akármi az is tökéletesen alkalmas napi 1 órát nem megerőltető szinten mozogsz. Ne egyél túl sok lisztes kajákat, a tésztákat is kerüld el. A húsokkal nincs semmi baj, tévhit, hogy hizlalnak.

- Semmi, de komolyan véve semmi fehér kenyér! Csak barna vagy rozskenyér, semmi zsemle, semmi kifli, Ezek baromi sok szénhidrátot tartalmaznak ami aztán zsírként rakódik le, ha nem mozogsz eleget. Szóval egyél mondjuk 2xsülttet, lehet kapni ilyen kis zacskós kétszersültet nagyon finom.

- Ha főleg hastájékról szeretnél lefogyni akkor esetleg felüléseket végezhetsz.

Ha az első két pontot betartod akkor kitartással és odafigyeléssel pár hónap alatt könnyedén ledobhatsz magadról néhány kilót. Az ilyesmihez vasfegyelem kell és odafigyelés. Akarnod kell, de ahogy azt már leírtad a szándék megvan csak akaraterő kérdése!

Sok sikert kívánok!!!

2008. dec. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!