Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az M3-as...

Mi a véleményetek az M3-as autópályán egy hülye gazdag fruska által okozott halálos balesetről? 3 ember égett halálra miatta.

Figyelt kérdés
Miss pics@nak persze az BMW X5-ben semmi baja sem lett. Még mindig olyan értelmetlen a városi terepjáró?

2012. aug. 23. 11:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
66%

Megint jön a köcsögbémvésezés, tökjó. Attól hogy ivott valamennyit, meg talán elaludt nem feltétlenül ő a hibás, az is belejátszik hogy a Suzukis mikor és hogy ment ki előzni.


Rohadt sokat jönnek ki elém is, a céges Tranyó simán bírja a 110-et az érdi emelkedőn, a kamionok cammognak felfele 75-80al, anyuci meg kivágódik index nélkül(!), a 3gyerekkel és gyök2-vel kezd előzni, mert visszaváltani luxus, a háromhengeres varrógép meg ennyit bír.


Az oké hogy ivott, vezetett, büntetendő, de mindennek két oldala van.


A tanfolyamon is tanítják hogy előzni csak akkor szabad ha biztonságosan és gyorsan végre tudjuk hajtani. Ha a 92-vel haladó kamiont 93-al előzöd szerintem ez nem igaz.


De sorolhatnám mennyire nem tudnak vezetni az emberek, és ennek ellenérem ennyire bátran mennek bele bármilyen forgalmi helyzetbe, aztán a meg nekem kell fékezni mert nem érne vissza a sávjába, elszámítja az ívet, vagy csak simán balf*sz.


Megköszönni persze nem szokták.

2012. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Én nem szidom a BMW-t, épp ellenkezőleg! Én azokat szidom, akiknek csak suzukira meg egyéb vacakra telik, ezért irigységből szidják ezeket a városi terepjárókat, mert tök egyértelmű, hogy amire nekik nincs pénzük, az csak szar lehet. Most is kiderült, hogy mennyire hasznosak az ilyen, vagy ehhez hasonló NAGY AUTÓK.(tankok:)) Igenis közútra valók, amennyi hülye van, ide ilyen autó kell. Nem suzuki, meg társai. Egyébként az rendben, hogy a későbbi áldozatok nagyon lassan mentek ahhoz képest h autópályán mentek és úgy kezdtek bele a kamion előzésébe. Viszont ettől még nem számitanak figyelmetlennek, nem kell gyanúsítgatni őket. Volt a sofőrnek 3 utasa, biztos volt annyi esze, hogy alaposan körülnézett mielőtt bement a belső sávba kamiont előzni. Viszont nézzétek meg az autó mennyire összetört. A BMW X5 pedig ahhozképest mekkora egy széles batár autó, felborult. Tehát ment kb. 200 km/h-val. Emiatt ért oda iszonyú gyorsan, azok meg egyszerűen nem számitottak rá, hogy egy hülye részeg szőke pics@ jön 200-al, aki még ráadásul el is alszik, annyira ittas volt.
2012. aug. 23. 13:11
 13/32 A kérdező kommentje:
Bár lehet még 260-nal is ment kb.. Sok X5 van a rendőrség honlapján a havi dijazott sebességrekordok közt. Az áldozatok autója nem attól tört annyira szarrá, mert esetleg 80-nal előztek, a BMW-s meg szabályosan, 130-al ment... Az az autó óriási ütést kapott h ennyire összetört és kigyulladt.
2012. aug. 23. 13:22
 14/32 anonim ***** válasza:
Az lesz mint a Stohlnak. Megint példát statuálnak az esetből és kap az illető 6 hónap börtönt.
2012. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Normális Suzukis nem szidja a nagy autókat, csak a sofőrjeiket ha épp trógerek(ami valahogy igencsak gyakori).

Számomra szar autók ezek a nagy batárok, mert 1 hónapig se tudnák fenntartani 1-et.

Viszont ha a pénz nem lenne akadály tuti valami tankot vennék...

2012. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Sajnálom akik meghaltak, de erről nem a BMW tehet csak is a sofőrje. Nekem egy Opelom van. Tegnap egy kb 15%-os emelkedőn egy SUZUKI Wagoner+os a belső sávban cammogott 50-el és az istenért nem akart kimenni a külső sávba. Rávillantottam és elkezdett balra indexelni a dupla(!) záróvonalnál :) Tehát ennyit a suzukisokról. A másik meg a rendőrök. 90-es szakaszon a belső sávban 60-al mennek civil autóval. Na ott szerencsém volt mert levillogtattam és ledudáltam őket, mert én meg 93-al mentem a belső sávban és ezek meg a kanyarban 60-al a belsőben így én meg megérkeztem mögéjük elég "nagy" sebességkülönbséggel... És ilyenkor megjött az eszük és felgyorsítottak 90-re :)
2012. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Én frászt kapok az ilyen autóktól amúgy, de nem azért mert Audi vagy BMW, hanem mert aki ilyen autóban ül, az általában jobban is nyomja neki, ami nem egyenértékű azzal, hogy tapasztaltabb sofőr is/jobban vezet, mint akár én. Én is megyek autópályán 120-130-cal lazán ha arról van szó (ha nagyobb forgalom van, akkor inkább igazodok a lassabb, de biztosabb tempóhoz), de amikor éppen 120-szal megyek be a belső sávba előzni úgy, hogy senki sehol és pillanatok alatt villog a seggembe egy ilyen nagy dög, hogy takarodjak már az útjából, na attól az én zsebemben is nyílik a bicska és nem gondolom, hogyha egy ilyen egyszerűen letarolna, akkor az az én hibám lenne. Akaratlanul is kicsúszik a "köcsög bmw-s" jelző, vagy annál is szebb, de egyértelmű, hogy ez nem az autónak szól. Találkoztam olyan x5-össel is, ami 110-zel nyugisan elautózott a külső sávban, az ilyenekkel nincs is bajom. Az agresszív idiótákkal van csak, akik istennek képzelik magukat, mert beültek egy ilyen autóba. Gyanítom apuci kicsi lánya sem magának vette azt az autót, ő is azt hitte ő az utak királya és kiderült hogy tényleg, mert ő legalább túlélte, csak éppen nem magának köszönheti.

Amitől duplán szarul érintett a hír, az az, hogy mi kb pont egy órával a baleset előtt jártunk ott, jöttünk haza családostól a nyaralásunkból. Akár mi is lehettünk volna azok, akik sz*rul járnak. Ha megtehetném nyilván én is tankot vennék. Így is utána szoktunk nézni a családdal törés teszteknek és ez nagyban befolyásolja, hogy milyen autót vegyünk, ha éppen veszünk, de számunkra egy bmw luxusnak számít sajnos.

2012. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Itt csak az ember a hibás. Ha 130-al ment volna, akkor az a punto nem rövidül meg annyira, és talán túl is élik.

Szerintem teljesen lényegtelen, hogy most X6-ban ült, vagy szutyokiban.


Pont friss hír, hogy egy kamionos nekiment az álló sornak valahol a 4-es úton, a sofőr meghalt. Nem tank kérdése ez, látjátok.

2012. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

A 4. ember is meghalt. [link]


A gazdag csajnak a BMW X5-ben semmi baja sem lett. Pár kis karcolással megúszta..

2012. aug. 23. 19:13
 20/32 anonim ***** válasza:

"Volt a sofőrnek 3 utasa, biztos volt annyi esze, hogy alaposan körülnézett mielőtt bement a belső sávba kamiont előzni."

Hányszor láttam már olyat, hogy nem volt.


" A BMW X5 pedig ahhozképest mekkora egy széles batár autó, felborult. Tehát ment kb. 200 km/h-val"

Gondolom ez is 200-zal vágta tetőre a skodát:

http://www.youtube.com/watch?v=lGPOXkNfImA



"A gazdag csajnak a BMW X5-ben semmi baja sem lett"


Nem értem miért kell egy oldalon nyolcszor kiemelni, hogy gazdag volt, meg hogy X5-tel ment..

2012. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!