Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az M3-as...

Mi a véleményetek az M3-as autópályán egy hülye gazdag fruska által okozott halálos balesetről? 3 ember égett halálra miatta.

Figyelt kérdés
Miss pics@nak persze az BMW X5-ben semmi baja sem lett. Még mindig olyan értelmetlen a városi terepjáró?

2012. aug. 23. 11:27
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
80%
Este láttam a hiradóban, hogy ez a nő a baleset reggelén már Szlovákiában is nekiment a szomszéd kerítésének, akkor sem józanul. A kerítést meg is mutatták. Ennek ellenére visszaült a kocsiba.
2012. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
nekem az a véleményem hogy nemcsak X5-tel okoznak balesetet, csak ennek nagyobb a viszhangja. Azis egyértelmű szerintem hogy nem 130-cal ment, mivel egy x5-tel még ha néhány méterrel előtted kivágódik egy autó, mégha csak 80-nal is megy, amit kétlek, mert nem ugy szoktunk előzni hogy 80-nal kiváűgodunk és onnan kezdünk el gyorsitani az 1.2-es kefires dobozzal, de min1, akkoris letudsz fékezni egy ilyen autoval, de ha teljesen nemis, akkoris annyira hogy meglököd, de nem akkorát csattansz bele hogy mindenki repül mindenfelé, ugyanakkor aki ki jön a gyorsabban haladó elé, győződjön meg hogy milyen messze jönnek mögötte, és milyen tempóval, hiába 130 a sebességhatár plafonja mo-n, azt feltételezni manapság hogy 130-nál többel senki sem közlekedik a pályán a mai világba, felelőtlenség, mégha kreszből azt is tanítják hogy bízni kell abban hogy mások is betartják a szabályokat...
2012. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

A kis Suzukival is meg kell előzni a teherautót az autópályán, mert csak gyorsabb nála, még ha nem is 140-nel, mikor csak 90-nel megy, hanem 100-zal, 110-zel. Ez miért lenne felelőtlenség?


Amúgy az is jogos, hogy ha már megyünk, akkor menjünk rendesen és ne tartsuk fel a többieket. Volt már olyan, hogy BMW-s ment előttem annyira lassan, hogy egy 1.2 kis autóval megelőztem.

2012. aug. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
*1.2 literes
2012. aug. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
miért a bmw használati útmutatóban benne van hogy csak gyorsan lehet vele menni? Van hogy nagy autóval sincs hangulata az embernbekdöngetni, csak kényelmesen elgurulni a célig, én nem tudom miélrt él a közhiedelemben hogy minden nagy német autó sofőrje valami misztikus suzuki gyilkoló, magát Félistennek képzelő szörnyeteg... másrészt nem az a felelőtlenség hogy 90-el kezdesz előzni, nemtudom érthetőbben leírni, hanem az, hogy arra számítasz, hogy 130-al jönnek mögötte max, szóval belepillantasz a tükörbe és meglátsz egy kocsit, de még szerinted messze van, közbe lehet jön 240-el...
2012. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ezért kellene bevezetni a pályán az átlagsebességmérő rendszert ,csak össze kellene kötni a matricafigyelő kamerákkal,az ilyen száguldózó gyökerektől meg olyan bírságokat beszedni amibe még a sok pénze ellenére is belegebed.És hiába venné a lézerblokkolót erre nem hatna.
2012. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Ha az ember gyakran jár autópályán és tegyük fel halad is a maximális 130-as tempóban, max 140, akkor azért meg lehet nézni milyen autók előznek meg. Böhöm nagy mercik, audik, bmw-k, olykor egy nagyobb skoda is elszáguld az ember mellett. Nem mondom, hogy más nem fordul elő, de ezekből akad legtöbb. Én nem mondom, hogy minden ilyen autóval rendelkező megbolondul és nyomja neki 210-zel, mert nem, de sok van belőlük, nagyon sok. Gondolom ebből alakult ki ez az "eszme".

Egyébként tegnap volt a hírekben, hogy ez a csaj attól érzi jól magát, ha keresztbe tehet másoknak (volt férj nyilatkozta) és vezetés közben is vodkázott, 180-nal fékezés nélkül tarolt át az előtte haladó autón. Na az ilyennek kéne a tarkó lövés...

2012. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
"tegnap volt a hírekben, és a férje nyilatkozta..." ez olyan, hogy most én itt azt állítom hogy iskolatársam volt és ilyen meg olyan szar ember, elhiszed? Ettől függetlenül lehet hogy igaz, de a hírekből nem vonnék le következtetéseket, legalábbis csak fenntartásokkal, ezt az átlagsebességfigyelő rendszert meg nem tartom szükségesnek, az országban ennél jóval nagyob problámák is vannak, amik megoldásra várnak, németországban hogyhogy működik az autobahn-on a belső sávban a 300-as sebességhatár, (persze a kijelölt szakaszokon). Én kapásból azzal kezdeném hogy ne kaphasson minden félkegyelmű jogositványt, most nem a száguldozókra gondolok, hanem akik képtelenek normálisan megtanulni autót vezetni, mert hogy vannak ilyenek az ismerősi körben is...
2012. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

26-os válaszoló!


Teljesen felesleges, mert a mai világban akinek pénze van és/vagy ismert ember, annak nincs olyan hogy törvény. Lesz.rják a max. 300 ezer forintos büntetést, mert kb. mellényzsebből kifizetik. Akinek 20-25 milliós autója van, amiből konkrétan már házat veszel, ráadásul nem is akármilyet, azt pont a gyorshajtási büntetés fogja éhínségre küldeni? Ugyan már... És hiába veri a mellkasát a rendőrség hogy húú, mert drasztikus büntetések vannak, megint csak a szegények húzzák a rövidebbet. Mert ők egy kicsit túllépik, megbüntetik, aztán épphogy kinyögi, a gazdagot meg hol érdekli, abból a zsebéből veszi elő amelyikből akarja...

2012. szept. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Hidd el nagyon kevés annyira gazdag él itt aki minden egyes autópályahasználatnál 300ezer ftot be akarna fizetni.Az átlagsebesség mérő ezért sokkal jobb mert a fix trafidobozokat már kívülről tudják hol van és ott visszavesznek félpercre.Nem is kerülne sokba mert eleve van már rendszámfelismerő rendszer,kis túlzással csak egy stopperóra rendszerbe illesztésére van szükség.Ha a gazdag nem fizet akkor autóelkobzás mint ahogy sok országban működik is.
2012. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!