Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2-3 millió között milyen...

2-3 millió között milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés

2004-től felfelé,elférjünk benne öten,viszonylag sportos,inkább benzines(nem ragaszkodom hozzá),legalább 150 lóerős,ne legyen francia vagy olasz és jól nézzen ki!

Ezek a kritériumok!

Eléggé hajlok a bmw e46 irányába,de nem ragaszkodom hozzá! Ezért írom ki ezt a kérdést.

Aki rá akar beszélni francia vagy olasz autóra,az ne is írjon ide!

Köszi a válaszokat előre is!



2012. aug. 24. 17:46
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:

Úgy látszik nem voltam elég érthető a kérdés alatt...

Nem fogok francia vagy olasz autót venni és kész! Lehet,hogy van 1-2 megbízható közöttük,de nem lottózom! Csak mellékesen hozzáteszem,hogy a rokonságban van egy c4 grand piccasso ami 2009-es évjáratú. Az elektronikája katasztrófa! Még a szakszervizben sem tudják megmondani,miért nem lehet néha elindítani az autót és miért ad ki folyamatosan hibaüzeneteket! Na most innentől kezdve engem nem igazán érdekel,ha a 20 rakás sz.r közt akad 1-2 jó!

Szerintem ezt a témát már így is túltárgyaltuk,szóval nem kérek több ilyen választ ahogy már a kérdésnél is említettem!

2012. aug. 26. 12:10
 22/54 Huligáncs ***** válasza:
Szóval a Volvo is kilőve....:-)
2012. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
Csak úgy megsúgom hogy bármelyik Bmwvel, Audival vagy akármit választasz autóval ugyan úgy lerobbanhatsz, kigyulladhatsz, és stb. De az ilyenek ne is vegyenek Alfát, mert az Alfával törődni kell.
2012. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:

ha egyszer nem akar olyat venni akkor minek győzködni?

szerintem sem rosszak az olaszok és a franciák de nem kell neki. Vegyen BMW-t azt kész...


ismeretségi körben van vagy 3 Skoda (fabia, octavia), mindegyikkel voltak komolyabb bajok de mégsem jelentem ki hogy az összes Skoda sz@r. Minden márkával be lehet fürödni, főleg ha használt autóról van szó.

2012. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van abban,hogy bármelyik autó lerobbanhat. Ugye ami elromolhat az előbb vagy utóbb el is fog...Csak az nem mindegy,hogy havonta romlik el valami,vagy félévente!

Ha jól sejtem kedves utolsó, Te is büszke alfa tulaj vagy.

Na most a törődni kell vele kifejezést azok szokták használni akik istenítenek egy járművet amiről még maguk is tudják,hogy van nála jobb,de már csak a büszkeségük sem engedi,hogy ezt bevallják.

Tudom miről beszélek,mivel régebben robogót tuningoltam és ott szintén nagyon elterjedt volt a "foglalkozni kell vele" válasz arra a kérdésre,hogy gyakrabban megy-e tönkre egy gyárinál...Persze,de egyikünk sem mondta azt,hogy igen nagyon jó megy,de hetente kell benne cserélni alkatrészt,4-5 naponta tisztítani a légszűrőt stb...hogy hangzott volna,amikor villogtunk a jobbnál jobb robogókkal és közben odatettük volna a végére:igen sokkal jobban mennek,mint egy gyári,de háromszor annyit esznek,meg kb 1 év alatt a mr megvett alkatrészek árának a felét még ráköltöttük...

Én akkor a robogómat istenítettem,Te pedig most az Alfa Romeot. Nincs ezzel semmi gond,teljes mértékben tiszteletben tartom az álláspontod! Cserébe viszont ugyan ezt elvárom Tőled!

És ahogy már a kérdésnél is leírtam,ne próbáljon meggyőzni senki a francia vagy olasz autók megbízhatóságáról!

2012. aug. 26. 13:19
 26/54 Huligáncs ***** válasza:
A Volvo S60 2.4 D5 megint kimaradt...se nem olasz,se nem francia,se nem német...se nem tömegautó...
2012. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
igen elfelejtettem írni róla,de attól függetlenül megnéztem őket és nagyon tetszenek!
2012. aug. 26. 13:47
 28/54 anonim ***** válasza:
Ekkora igények mellé még gyűjts egy kis pénzt. Az összes népautó arra van kitalálva, hogy az ember a szervizbe hordja. Van 1-2 kivétel, régebbről köztudottan a suzuki cultus (m.o.-n swift).
2012. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
a többi nemzet autói között is ugyan olyan nagy eséllyel lehet rosszat kifogni, nekem is van a környékemen pár német autó ami mindig rossz. ezt muszáj volt megjegyeznem, mert francia autónk van 7 éve és eddig semmi komoly baja nem volt. de tiszteletben tartom azt is, hogy neked nem kell, csak kérlek téged hogy akkor ne sz*rozd őket. írd azt hogy neked nem tetszik. én sem vennék volkswagent vagy bmw-t, mert nekem ezekről van rossz tapasztalatom. a volvót megnéztem és szerintem is szép autó és azt olvastam róla, hogy megbízható és a törésteszteken a legjobb eredményt érte el, és még nincs is sok belőle az utakon. a skoda sem rossz, de külsőre tiszta olyan, mint az octavia és abból már több van, de ha téged ez nem érdekel akkor az is jó választás lehet.
2012. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
de az audi is jó választás lehet, az is van egy pár a rokonságban, igaz a régebbi ipusok, de nagyon megbízhatóak
2012. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!