Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire számíthatok a jóvőben?

Nándi 13 kérdése:

Mire számíthatok a jóvőben?

Figyelt kérdés
14 évesen már kisebb karosszéria munkákat végzek. Csiszolás,szétszedés,összerakás,gittelés,vizes csiszolás, és már tudok valamennyire füllerezn is.De viszont még fényezni heggeszteni stb... még nem tudok.Tuning mester szeretnék lenni. Mire számíthatok a jövőben?
2012. aug. 30. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Apukádnak/ valamelyik rokonodnak van valami műhelye? Mert, ha tényleg tudsz ott folyamatosan segíteni stb. és tanítanak ők tapasztalatokból, és komolyan gondolod, szerintem még lehet belőled valami!:) De ahhoz tényleg teperni kell, tudni kell rajzolni, és még nem egy dolog van amit el kéne tudni végezni. Motorikusan is tuningolnál, vagy csak külsőt? Szerintem ha más nem is, de egy műhelyben csak akad hely neked is!:) (Bár külföldön sokkal több esélyed van!)
2012. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Apukámnak van muhelye, de ö eltörte a csukloját egy auto boritoval és én igy sokkal többet tudok dolgozni. Amugy meg csak kulsöt szeretnék tuningolni. Hol tanitanak tuningolást?
2012. aug. 31. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én így nem tudok ilyet fejből mondani, de vannak ilyen iskolák, ahol pl veteránfelújítókat képeznek ki, szerintem van ugyanilyen iskola, ahol megtanítanak tuningolni optikailag autókat, szerintem keress rá google-ben... És, ha tényleg komolyan gondolod, és elmész egy ilyen iskolába, akkor egy igazi tuningműhelybe elmész, és ha van kis mázlid bekerülsz a nagyok közé... Persze, ha télnyleg nem adod fel... Csak tudod ehhez kéne kis protekció. De ha tehetséges vagy van esélyed! :)
2012. aug. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ha elmegyek karosszériásnak megyek és suli után magam ujitom fejlesztem és ugy tanulok az nem jo?
2012. aug. 31. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!