Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgadrukk, segítség...

Forgalmi vizsgadrukk, segítség! Valakinek valami kézen fogható ötlet? (életmentés szint lenne)

Figyelt kérdés

Holnap megyek másodjára... az első vizsgám szörnyű volt. Behívott vizsgabiztos volt és előttem már átengedett kettőt így nekem törvényszerűen meg kellett buknom. Végig beszélt és vagy az ő kénye kedve szerint próbált oktatni vagy pedig pocskondiázott olyan szinten hogy majdhogynem közölte velem hogy sz*rul veszem a levegőt... miután meg olyan szinten elérte hogy szétessek vétettem egy kétséges kresz hibát és megbuktam.


Egy ilyen élmény után viszont borzasztóan félek, hiába mondta az oktatóm is meg a tanulótársak is hogy jól vezetek és meg tudom csinálni egyszerűen nem tudok megnyugodni és félek hogy most az izguláson fog elmenni az egész :s


2012. szept. 4. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Másodjára már nem valószínű, hogy ugyanazt a biztost kapod.


Legyen inkább kézzel fogható. :)

Elmondom, hogy elsőre egy szót se szólt az én biztosom, mégis szétizgultam magamat, hiába voltam előtte ügyes az órákon, ott kész, behaltam, megbuktam.

Másodikra pedig már sokkal jobb volt, mert tudtam kb. mi vár rám, sőt egy kicsit az esélytelenek nyugalmával indultam, és mégis sikerült (pedig semmi pénzt nem adtam senkinek). Pedig hidd el, nálam izgulósabb kevés akad. Nagyon akartam, tudtam, hogy az én pénzem bánja, ha nem sikerül, bizonyítani akartam az oktatómnak, meg magamnak is, hogy képes vagyok rá. Az ember össze tudja szedni magát, csak kell előtte néha egy kis kudarcélmény.

2012. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondott hete havat, de nagyon fogást nem talált rajtam. Lefulladtam, de ezért nem vágott meg. Kreszt viszont ismerem és a forgalomban nem hibáztam, leoltott a végén, de megkaptam az M betűt.
2012. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem pénteken lesz az első vizsgám, de izgulok nagyon, remélem nem fogok megbukni. a 30 órán felül még vettem 10et most járok a 36.nál. Félek hogy őszinte legyek. Ilyenkor sztem nem lehet bíztató szavakat mondani, engem a környezetemben megnyugtattak, elsőre biztos meg fogok bukni, mert a felügyelőség a pénzre hajt...hát nem tudom mi igaz belőle. idáig 185,000 ft-om van benne.
2012. szept. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

átmentem :))) de ott volt a multkori vizsgabiztos...kicsit felidegesített már csak az hogy láttam í.f

amúgy így utólag rájöttem hogy ha megy a vezetés akkor csak szerencse kell. egy irtó rendes vizsgabiztost fogtam ki egyáltalán nem szólt semmit, ha pedig igen akkor is csak gyengéden szólt le. és mint a végén kiderült segíteni szeretett volna ezzel(sikerült) mert látta a rajtam a pici vizsgadrukkot :) a lényeg az hogy mostmár majdnem teljes biztossággal mondom hogy elsőre is átmentem volna ha ilyen biztost fogok ki, mint ma :D

2012. szept. 5. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
hurrá, hurrá, gratula!
2012. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!