Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnám legyőzni a...

Flora08 kérdése:

Hogyan tudnám legyőzni a vizsgadrukkot forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam vizsgázni és sajnos megbuktam. Nagyon elszomorodtam, mert jól ment a vezetés, nem izgultam. Semmi bajom nem volt addig, amíg meg nem érkeztünk a közlekedésfelügyelethez. Kiszálltunk, az oktatóm a kezembe nyomta a kocsikulcsot és vártuk a vizsgabiztost. Akkor kezdtem el izgulni, és mire beültünk az autóba már teljesen le voltam sápadva, remegett kezem-lábam:( Teljesen elrontottam mindent, szakadt rólam a víz, szinte már rosszul voltam, és ezt sajnos az oktatóm és a vizsgabiztos is látta. Rendes volt, próbált nyugtatni, de nem ment és végül helyet kellett cserélnünk. Félre ne értsen senki, nem magától a vezetéstől féltem, hanem csak a vizsgától, mert csak arra tudtam gondolni, hogyha nem sikerül elsőre, akkor mindenki elkönyveli, hogy nem tudok vezetni:( Így utólag belegondolva tudom, hogy hülyeség, de csak ez járt a fejemben. Kb. két hét múlva mehetek legközelebb, mit csináljak, hogy ne így legyen a következő alkalommal is? Szépen kérem, hogy aki csak sértegetne, hogy így ne vezessek, ne írjon. Előre is köszönöm!

2012. aug. 30. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy nem a vizsgabiztos ül hátul, hanem az oktató egy kollégája.
2012. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Az én oktatóm azt mondta, hogy a vizsgadrukk kb. 20-30 %-t ront a teljesítményből, ezért kb. 120 %-t kell teljesíteni az órákon, hogy átmenj.A következő órákon az oktatódat kérd meg, hogy ültesse be mögéd a következő tanulót,hogy szokd a vizsgahelyzetet, az autó viselkedését.
2012. szept. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lényeg azaz hogy ÖNBIZALOM! Ha elhiszed, hogy sikerül az amit már annyiszor gyakoroltál akkor nem lesz gond! Ne arra gondolj hogy vizsgázól hanem hogy kocsikázol egyet!
2012. szept. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!