Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a problémája a zárnak?

Mi lehet a problémája a zárnak?

Figyelt kérdés

Adott egy Skoda Octavia típusú autó. A központi zár nem működik, a LED nem villog az ajtón, az első két ajtót kulccsal nyitjuk.


Viszont a hátsó két ajtó nem nyílik és a csomagtartó sem. A hátsó két ajtót belülről sem lehet nyitni.


Találkozott már valaki ilyen problémával? Nyilván szerelő lesz a vége a dolognak, de szeretném tudni volt-e valakinek hasonló, illetve hogy esetlegesen mennyire nagy/költséges probléma ez.


Előre is köszi!



2012. szept. 10. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

hello!

ilyen gondom nem volt, de kicsit értek a kocsikhoz.

még szerelő előtt ellenőrizd a biztosítékokat. nézd meg a táblán is, hogy nincs-e kiégve az egyik, ha ott rendben, akkor a műszerfal/kormány alatt keresgélj egy "dobozt" az kpzár agya. abban is van egy bizti szerintem az mehetett ki.

2012. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


A biztosítékokat már ellenőriztük. De az a kormány alatti biztosítékot még nem. Egyébként most vettem észre még egy olyan gondot, hogy a belső visszapillantó feletti lámpa sem ég. Ezzel az infóval kiegészülve van egyéb tanácsot? :)

2012. szept. 10. 22:04
 3/7 A kérdező kommentje:

Na közben a probléma megoldódott. Szervízkönyv szerint a 14-es biztosíték felel ezekért az izékért. Nem volt kiégve, csak elmozdulva. :) Azért nem vettem észre elsőnek.


Köszönöm a segítséget!

2012. szept. 10. 22:41
 4/7 anonim ***** válasza:
a belső lámpa ha nem biztosíték bajos(azt mondtad ezt nézted) akkor simán kiégett. sofita izzó való bele ami nagyjából 100Ft.műanyag búrát leveszed és kipattintod az izzót.
2012. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor jó, ha csak ennyi volt a baj :)

örülök ha segítettem

2012. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__319..

valószínű h biztosíték... vagy esetleg kábelrongálodás

pár ezer forintból kijön a javítás ,vagyis inkább csak munkadíjat kell fizetned

múltkor volt a hiba ugyan ez az opelunkba, nem csak a kormány alatt van ám biztosíték még vagy másik 2 helyen, szóval majd a villamosszerelő kiméri h van e áram a kábelbe megnézi a biztosítékot....

2012. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hali! Nekem egy felicia pickupom van! A távirányítós kulcs világít ha be akarom zárni, de nem záródik nem csinál semmit! Viszont kulccsal külön külön lehet nyitni zárni a kocsit. Mi lehet a baja? Melyik biztosítékot nézzem meg? Köszi, privátba ide írjatok. nemetrichard19@gmail.com
2015. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!