Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ismer valaki jó autóvillamossá...

Ismer valaki jó autóvillamossági szerelőt aki ügyesen be tudná szerelni az alábbi dolgokat?

Figyelt kérdés

Én is megcsinálnám, csak annyira nem értek hozzá és mégse akarom hogy valami nagyobb baj legyen, inkább profira bíznám.


Egyébként az alábbi munkákról lenne szó:


Lámpakapcsoló átkötése úgy h ne függjön semmitől a felkapcsolhatósága (pl gyujtáskapcsoló), ködlámpa rákötése a távolsági kapcsolójára 1 plusz kapcsolóval h leválasztható legyen és emellett fordított irányban sose működjön (azaz, távolságival együtt égjen a ködlámpa, de a ködlámpával ne égjen a távolsági).


A szellőztető ventillátorokhoz egy időzítő beépítése h amikor lenyomok 1 gombot onnantól kezdve 2-es fokozaton működjenek x ideig.


Ezek nem olyan nagy munkák, de azért csak kell hozzá tudni h honnan lehet levenni a tápot, milyen relé, dióda kell hozzá, milyen vastag vezetékek kellenek, stb.. ne legyen se tűz se semmilyen furcsa jelenségek a berendezések működésében.


2012. szept. 12. 20:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

pontosan egyetértek veled utolsó, az ilyen szerelő a jó aki nem kérdez hanem megcsinálja amit kérek :)

Hidd el jó okom van rá h ezeket megvalósítsam.

2012. szept. 13. 14:44
 12/12 anonim ***** válasza:

Tudom kolléga, én is raktam már turbót full gyári egyes Golf motorra a kuncsaft kérésére, de azért na. :D

De azért próbálom lebeszélni az embereket az ökörségekről, néha sikerül is.


Viszont még jó hogy nem villanyász lettem. :D

2012. szept. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!