Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Golf 2 1.6D vélemén...

Volkswagen Golf 2 1.6D vélemények?

Figyelt kérdés

Mostanába szeretnék venni egy VW Golf 2 1.6 szívódiesel autót.:) Valamilyen véleményetek van róla esetleg? GTD is szóba jöhet csak ugye már turbo meg minden ami ennyi idős autónál hát nem tudom:) Elsősorban a szívóra lennék kiváncsi.

Tudod hogy 54Le de ez mennyire lomha vagy leeht vele azér haladni? Tervezek rá egy sport légszűrőt és egy 60-as rendeszert spordobbal. ez menyit dobna a teljesítményen?

Légyszi az ilyen kérdésekkel kíméljetek hogy ezer éves szar stb stb. Ha több pénzem lenne hidd el én se ilyen öreg autót vennék.... Előre is köszi a válaszokat.



2012. szept. 12. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha több pénzed lenne...esetleg van 300 ezred? Akkor meg vegyél egy F Astrát én aszondom.
2012. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vettél golfot?
2014. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!