Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi értelme van a belső tükörne...

Mi értelme van a belső tükörnek? Sokan piszkálnak vele, akik velem utaznak, hogy nem használom. De még is ki az, aki használja? Teljesen fölösleges.

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 07:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Uhh bakki, kemény vagy...de majd rájösz és jót nevetsz ezen a kérdéseden...
2012. szept. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos vannak helyzetek, mikor nem tudjuk használni. Ez nem azt jelenti, hogy nem szükséges. Néztél már paralimpiát? Kéz nélkül biztos jobban úszik minden ott induló, mint én ennek ellenére nem vágatnám le a kezem, mondván arra semmi szükség, anélkül is lehet úszni. Hülye vagy fiam4 1-es.
2012. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
"Hülye vagy fiam, 1-es" :-D
2012. szept. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Most hogy belegondoltam, a belső tükör szerintem tipikusan olyan dolog ami fel se tűnik hogy ott van, de hiányozna ha nem lenne.


Egyébként szerintem az utasaimnak fogalmuk sincs arról mikor hol melyik tükröt használom, nem feltűnő dolog az. Még nekem sem tűnik fel direkt módon.

2012. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!