Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet akkor tenni, ha a...

Mit lehet akkor tenni, ha a kereskedő egy fillért nem hajlandó engedni egy használt autó kínálati árából?

Figyelt kérdés

Az autót kitűnő állapotú, frissen szervizeltként hirdetik. Ezzel szemben sok mindent kell rajta cserélni, még olajcsere se volt rajta mostanában. Kb 200.000-et simán rá kéne azonnal költeni amellett hogy a műszakija is csak pár hónapig érvényes.

Ezért mindössze 3% engedményt kértem volna az árból, vagy hogy legyen benne az átírás költsége az árban. De a kereskedő hajthatatlan, mindenre az a válasza, hogy nem.


2012. okt. 2. 11:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
pontzosan milyen autóról van szó és mennyiért?
2012. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem szabad magad lenullázni anyagilag csak azért, hogy megvegyél autót!!


Inkább vegyél egy olcsóbb kategóriást de maradjon pénzed szervizelni, tankolni, átírni + ezenfelül is maradjon még...


Ez az én véleményem.

2012. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Igen, igen, ez van bennem is.

Vagy pár hónap múlva veszek hasonlót vagy lehet hogy még jobbat is. Végül is ezt a pénzt is kevesebb mint egy év alatt spóroltam össze.

2012. okt. 2. 15:41
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem akarod elárulni, hogy milyen autóról van szó? Belinkelni? :D
2012. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Astra, lassan 8 éves lesz, 1,5M.
2012. okt. 2. 15:49
 16/23 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz akkor inkább veszel egy szuper kis corsát 900 000ft-ért. Ha szervizeled akkor évekig szolgálni fog hiba nélkül! (csak nehogy GM olajat vegyél! :D ) + még marad 500-600 000ft a zsebedben.


[link]

2012. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nekem ez a Corsa annyira nem tetszik. Napi 200 km-eket kéne megtennem autópályán. Így a kényelem és a biztonság sem mellékes a fogyasztás mellett.

De az Astránál nagyobb autót, pl Passátot sem szeretnék.

2012. okt. 2. 16:07
 18/23 A kérdező kommentje:
GM olajjal mi a baj? Mondjuk tényleg gyanúsan olcsó. Opelba milyet javasolsz? 5W30 azt hiszem a gyári előírás.
2012. okt. 2. 16:08
 19/23 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél egy olyan G Astrát amit 1,0-1,1M ft körül megkapsz (klímával)


A GM olajjal az a baj, hogy nagyon leromlott az utóbbi időben a minősége. Az Opelok szeretik "csipegetni" őket.


Inkább Mobil 1 vagy liqui moly

:)

2012. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy véletlenül se költsd el az összes pénzed autóvásárlásra!!!!
2012. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!