Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni egy munkás...

Szeretnék venni egy munkás autót. Kb. havi 2200-2500 kilómétert tennék bele. A lényeg, hogy kombi és diesel legyen. Max.900ezret akarok érte adni?

Figyelt kérdés
Már nézegettem Renault Lagunákat és Ford Mondeókat. De a családban nincs ilyen autó és nem tudom, hogy mennyi hibájuk szokott lenni?
2012. okt. 4. 14:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Benzinessel - gázra átalakíttatva- sokkal jobban járnál.
2012. okt. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

vw passat 1,9 tdi

98-99-es évjárat

2012. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is fóccvágen passat, és én a 90 vagy 110 lovas adagolós tdi-re tenném a voksom.
2012. okt. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a 110 lovas. A 90 gyalázatosan kevés.
2012. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok egy nagy autó zseni azért is kértem segítséget, de a Fordokkal mi a baj?
2012. okt. 4. 15:33
 6/23 anonim ***** válasza:
Semmi baj a Ford-al.A TDCI motorizálással szerelt Mondeo pedig egy nagyon kényelmes,takarékos autó,óriás csomagtartóval,valami 13O LE és meglepően kicsi fogyasztás,úgy városban mind pályán(nagy sebességnél is).Hiba pedig minden autónál lehet,hazudik aki azt mondja,hogy nem,főleg használt autónál.Ha sikerül egy megkímélt autóra szert tenni,nagyjából mindegy a márka.
2012. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

A ford motorok fülsértően hangosak viszont ütni vágni tökéletesek.


Továbbra is a passatot javaslom.

2012. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg mondom őszintén nem egyszerű a választás mivel vannak olyan ismerőseim akik azt mondják, hogy csak a volkswagen az audi meg a mercedes az autó, és szerintük sokkal jobban járnék inkább egy 13-14 éves német autóval mint egy fiatalabb mondjuk renault lagunával vagy ford mondeoval. Az érdekelne engem, hogy ez csak egy berögződés vagy tényleg így van? Bár szüleimnek a birtokában van már 10 éve egy daewoo lanos ( azért az tényleg nem egy nagy was is das) nagyon sokat is van használva, viszont alig van vele bajuk és nagyon meg vannak vele elégedve, pedig arról a márkárol is mondanak mindent csak jót nem általában! :)
2012. okt. 4. 15:58
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Minden autó elromlik.Érdekes,itt Németországban senkinek semmi baja se a francia,se az olasz,se a koreai vagy egyéb gyártmányú autókkal...Sőt,még Dacia is rengeteg szalad,s még régi Swiftet is látni,pedig pénz lenne lecserélni..
2012. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Meg mondom őszintén, hogy bennem is picit bennem van, hogy ez csak egy sztereotípia.
2012. okt. 4. 16:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!